Rada Ministrów, Paulus Buddus, 29.01.2013 r. o 10:00
Konkurs
Seria wydawnicza: Konkursy

img_132_2.png


Ministerstwo Spraw Obywatelskich
Wiemy, że ciężko namówić nowych mieszkańców do zamieszkania w danym samorządzie Księstwa Sarmacji. Każdy pręży się i przedstawia ciekawe propozycje w wątkach powitalnych. Aby ułatwić to zadanie zarówno witającym, jak i nowym mieszkańcom, na Forum Centralnym zamieszczę dział z opisami poszczególnych krain. Żeby było sprawiedliwie i obiektywnie, każdy opis zostanie stworzony przez ludzi, którzy te krainy znają najlepiej, a mianowicie — samorządowców.

Chcemy, aby każda prowincja i każdy Kraj Korony zorganizował konkurs na najlepszy opis, który zostanie potem zamieszczony w dziale dla nowych mieszkańców. Sposób wyłonienia zwycięzcy czy wysokość nagród leżą w gestii prowincji, chcielibyśmy tylko, aby terminy były w miarę szybkie. Co do wymagań wobec tekstu — nie ma ograniczeń. Nie robicie tego dla siebie czy dla libertów, ale po to, aby ktoś zdecydował się zamieszkać u Was. Na zachętę, dla najlepszych opisów regionów będą nagrody pieniężne od Rady Ministrów.
Przypominamy także, że Ministerstwo Dziedzictwa Narodowego oferuje możliwość przyznania dotacji pieniężnej po złożeniu stosownego wniosku.

P.S. Teksty z opisami proszę wysyłać drogą prywatną do Ministra Spraw Obywatelskich.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Irmina de Ruth y Thorn, Andrzej Swarzewski, Vladimir von Hochenhaüser, Maria von Primisz, Fryderyk von Hohenzollern, Mikołaj Torped, Markus Arped, Jurand Swarzewski, Lanigiria von Graudenz, Sorcha Raven.
Komentarze
Ivusia Buddusówna
Genialny pomysł na aktywizację regionów!
Odpowiedz Permalink
Jurand Swarzewski
Świetny pomysł Paulusie. Należy się pochwała prezesa i uścisk dłoni przewodniczącego ;]
Permalink
Paulus Buddus
nie ma czasu na uściski tylko do roboty :P :) ale dziękuję.
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Jak "Kraj Korony", to i "Prowincja" ;)
Myślę, że coś do naszego podkonkursu (w sensie konkurs w GiS na pracę do konkursu MSO ;) ) coś napiszę. Może to w końcu będzie coś, co spowoduje powrót do pisania dla KS :)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Witam
Faktycznie dobry pomysł :)
Permalink
Roland Heach-Romański
Jako nowy mieszkaniec mogę zapewnić, że tego typu poradnik ułatwiłby podjęcie decyzji, nam, nowej gwardii i okazałby się niezwykle przydatny. Z niecierpliwością i niekrytą ciekawością będę śledził postępy prac. No i oczywiście życzę powodzenia!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.