Park Stołeczny, Andrzej Swarzewski, 22.10.2011 r. o 10:41
W Partii Konserwatywnej siła

Partia Konserwatywna ma już pięciu członków :
nr. 1 na liście - David Janovski
2 - Andrew Jochin
3 - Andrzej Swarzewski
4- Markus Hergemon-Euskadi
5 - Adrian Jasiński
Mamy jednak nadzieję, że to nie koniec rośnięcia naszej partii w siłę. W ciągu dwóch dni staliśmy się trzecią siłą polityczną w Sarmacji. Do wyborów jeszcze tydzień, więc kto wie jak bardzo silniejsi się staniemy. Prezes z Wiceprezesem myślą nad kampanią wyborczą, przygotowywany jest też program wyborczy. Dowodem na to, że reszta się nas boi są ataki skierowane w Pana Markusa i twierdzenie, iż nie może on startować. Więcej odnośnie tego w komentarzach do artykułu "Wygramy".
Według naszej nieskromnej opinii KPS może w ogóle nie wejść do Sejmu lub zdobyć tylko jeden mandat, a przez to PP będzie musiało szukać koalicjanta i wygląda na to, że Partia Konserwatywna wybierze kto ma rządzić wspólnie z nami : PP, czy SIC!
Jeśli każdy z naszej partii zagłosuje na kogoś z naszej partii to już mamy około 10%, gdyż obywateli jest około 50. A jeszcze jacyś zwolennicy to możemy się spodziewać chociaż dwudziestu kilku procent.
Tego boi się nie tylko PP, ale również SIC! które nam czarno wróży.
W Partii Konserwatywnej jest miejsce dla każdego dlatego każdego serdecznie zapraszamy. Może ktoś wyratuje się z trzech tytaniców, którymi płynie Banda Trojga, dla takich osób na naszym luksusowym, nowym statku też jest miejsce.
Musi się nam udać!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Nikt jeszcze nie lubi tego artykułu.
Komentarze
Mikołaj Jan
A ja nadal proponuję w końcu zacząć merytoryczną kampanię z jakimś programem, a nie tylko pisanie jak to koalicji ludowej i SIC się nie udało (pomijam fakt, że twierdzenie, że SIC miał szansę jest przekłamaniem- rząd pod moim kierownictwem był bezpartyjny, SIC jeszcze wtedy nie istniał, a ja współpracowników dobierałem bez patrzenia na barwy polityczne bo i czas nie był na to). Póki co właściwie nic PK nie zaproponowało dla Sarmacji.

Co do strachu... Sprawa Pana Markusa bynajmniej strachu przed PK nie pokazuje. To jest trudniejsza sytuacja, gdyż faktycznie KKW może uznać, że Pan Markus startować nie może i będzie to absolutnie zgodne z prawem sarmackim (radzę byście się na to przygotowali).
SIC Wam czarno wróży? W którym miejscu niby? ;)

Póki co Wam nie można wróżyć wyniku (prócz Waszych głosów, które jak sam napisałeś oddacie nawzajem na siebie) ponieważ jeszcze nie pokazaliście żadnego programu co w Sejmie chcecie zdziałać. Dopiero wtedy będzie można oceniać czy macie szansę czy nie.

A co do Bandy Trojga- szczerze to robi się to już nudne i wygląda póki co na to, że to jedyny punkt, którym próbujecie zachęcić do głosowania na PK ;)
Permalink
Andrzej Swarzewski
Program już jest gotowy. Niedługo zostanie upublicznione. Właściwie to propozycja PK znajduje się już w nazwie.
Już pisałem o falandyzacji prawa. ;)
Jak pisałem program zostanie niedługo upubliczniony.
Jakąś kampanię negatywną trzeba prowadzić ;)
Odpowiedz Permalink
David (były mieszkaniec)
Panie Mikołaju, proszę się o nas tak nie martwić, program już nie długo opublikujemy, ale trwają ostatnie prace i poprawki :)
Partia Konserwatywna ma naprawdę wiele do zaoferowania Sarmatom, ale musimy wszystko dopracować.
Permalink
Andrzej Swarzewski
A jak ktoś nas pyta o program to ja się tym samym odwdzięczę : SIC! też nie ujawnił programu. A jeśli powiesz, że program z poprzednich wyborów to ja kieruję do programu PLN z poprzednich wyborów.
Odpowiedz Permalink
Mikołaj Jan
"Jakąś kampanię negatywną trzeba prowadzić ;)"
Jak dla mnie to zbędne przenoszenie polskiej polityki. Ja przykładowo mam już po kokardki kampanii negatywnej, którą widzę na każdym kroku w realnym życiu od przynajmniej 10 lat i wolałbym chociaż w Sarmacji w końcu nie widzieć prób zdobywania głosów właśnie na tym- chociaż wiem, że jest to dość nierealne marzenie.

W takim razie oczekuję publikacji programu PK i proszę się spodziewać wielu komentarzy z mojej strony ;)
Permalink
Mikołaj Jan
"A jak ktoś nas pyta o program to ja się tym samym odwdzięczę : SIC! też nie ujawnił programu. A jeśli powiesz, że program z poprzednich wyborów to ja kieruję do programu PLN z poprzednich wyborów."
Nie opublikował, racja, jednak SIC nie zaczął kampanii pisząc jaki to Rząd Ludowy był zły, a Partia Konserwatywna to młodziki, które nie wiedzą co chcą zrobić (przykład, który mi pierwszy wpadł do głowy, więc proszę tego nie odbierać jako atak tylko jako przykładowy "argument"), a PK zasypuje aktualności właśnie tego rodzaju informacjami ;)
Permalink
Andrzej Swarzewski
"W takim razie oczekuję publikacji programu PK i proszę się spodziewać wielu komentarzy z mojej strony ;)"
Będziemy wdzięczni :)
Odpowiedz Permalink
Markus Arped
"Co do strachu... Sprawa Pana Markusa bynajmniej strachu przed PK nie pokazuje. To jest trudniejsza sytuacja, gdyż faktycznie KKW może uznać, że Pan Markus startować nie może i będzie to absolutnie zgodne z prawem sarmackim (radzę byście się na to przygotowali).
SIC Wam czarno wróży? W którym miejscu niby? ;)"

Miejmy nadzieję, że tak się nie stanie. Stuprocentowej pewności jednak nie będziemy mieli, dopóki JKM nie wypowie się w tej sprawie. Osobiście uważam, że prawo sarmackie nie zakazuje mi udziału w wyborach - nie mam obywatelstwa żadnego innego państwa. Jeżeli jest jakiś warunek, którego nie spełniam, to proszę go tutaj podać.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.