Park Stołeczny, Paulus Buddus, 22.12.2012 r. o 07:12
Święta w Baridasie

Dzisiaj w centralnej części miasta – na placu przed Pałacem Prezydenckim została ustawiona gigantycznych rozmiarów choinka. Została sprowadzona z Gór Nawskich (najwyższe góry Baridasu), gdzie rosną tak wysokie drzewa. O godzinie 12 rozpoczęto ubieranie. Na samym szczycie choinki Wicekról Mikołaj Arped-Muzyk powiesił gwiazdę ozdobioną herbem Baridasu.

img_1487_37.jpg
Choinka przed Pałacem Prezydenckim – Almera 2012


Krzątając się po pałacu, natknąłem się na Ministra-Prezydenta Markusa Apred-Iwanowicza, który w kuchni przygotowuje świąteczne ciasta.

img_1487_36.jpg
Minister-Prezydent ugniatający ciasto na kokainowca


Rada Baridasu też nie próżnuję przed Świętami - wspólnymi siłami, wszyscy członkowie gotują przysmiaki dla wszystkich mieszkańców.

img_1487_35.jpg
Pozostali członkowie Rady zajęci praca w kuchni


Podczas Naszego świętowania, nie mogło zabraknąć wspólnego śpiewania i kolędowania. Prosto z Republiki Południowego Baridasu przybył ze swoim zespołem sam El Presidente - Grigorij Ronnie Karakachanow Jr .

img_1487_38.jpeg
Tuż przed koncertem kolęd udało się na chwilę złapać El Presidente z zespołem


Po koncercie, Mikołaj Arped-Muzyk oraz Grigorij Ronnie Karakachanow Jr, złożyli wszystkim mieszkańcom Baridasu życzenia świąteczne, których treść publikujemy poniżej. Po życzeniach, każdy z mieszkańców mógł osobiście złożyć życzenia wszystkim członkom Rady, a także porozmawiać z nimi. Wszyscy zostali zaproszeni na ten sam plac 31 grudnia, gdzie odbędzie się koncert Sylwestrowy z udziałem zespołów z RPB. Ja najbardziej cieszyłem się jednak z potrwa południowobaridajskich, a dokładnie ciasta przekładanego kokainą tzw. kokainowca oraz alkoholu prosto z Almerskiej karczmy „Pod Rarógiem”.

”Obywatelki i obywatele Baridasu!
W ten szczególne święta składamy najserdeczniejsze życzenia. Święta Bożego Narodzenia niechaj będą najpiękniejszymi i pełnymi miłości w gronie rodzinnym. Życzymy Wam dużo zdrowia i pomyślności oraz pragniemy żywić nadzieję, że nadchodzący 2013 rok będzie dla Nas wszystkich pełen szczęścia i sukcesów.

Mikołaj Arped-Muzyk
Wicekról Baridasu
Grigorij Ronnie Karakachanow Jr
El Presidente RPB”

Jako Sekretarz Królewskiego miasta Almery dołączam się do powyższych życzeń i cieszę się, że wspólnie z Wami mogę obchodzić Święta.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Karolina Aleksandra, Gwałcibór Katiusza Ubinkov, Markus Arped, Fryderyk von Hohenzollern, Maria von Primisz, Simon Peter Liberi, Mikołaj Jan, Julia von Levengothon, Mikołaj Torped.
Komentarze
Karolina Aleksandra
Markus ♥♥♥
Odpowiedz Permalink
György Róni Karakachanow Jr
Karolina, a ja?
Permalink
Paulus Buddus
Grigorij musisz przyznać, że zdjęcia robie przednie :D i jaki ładny bananowy garnitur masz :D
Odpowiedz Permalink
Irmina de Ruth y Thorn
Syneczek :*:*
Odpowiedz Permalink
Paulus Buddus
Waćpanno Irmino, nie wiem czy Pani jako matka, czy gdzie, ale Markus chciał mieszać ciasto wiertarką, ale nie opublikowałem tego zdjęcia :P
Odpowiedz Permalink
Paulus Buddus
miało być czy Pani jako matka nauczyła, czy gdzieś sam się naczuł tak piec ciasta (szybciej pomyślałem niż napisałem :P)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.