Park Stołeczny, Michaś Elżbieta II, 25.11.2012 r. o 01:47
OUTING

szu_3952.png
Na zdjęciu: Pan Paulus BUDDUS, podający się wbrew faktom za "zdrowego hetero", sfotografowany przez paparazzi "Żołnierza" w jednym z lupanarów na wybrzeżu Wandasztadu, w towarzystwie znanego transwestyty Lady Totenschwanz (na łóżku, zwróćmy uwagę na jasno identyfikujące płeć prostytutki rozłożyste barki i wąskie biodra)
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: György Róni Karakachanow Jr, Timan Demollari, Gauleiter Kakulski, Vladimir von Hochenhaüser, Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski, Ivo Karakachanow, Ignacy Urban de Ruth, Sebastian de Alwernia, Rihanna Aureliuš-Sedrovski.
Komentarze
György Róni Karakachanow Jr
Wiedziałem!
Permalink
Paulus Buddus
Kalumnie! Widzę, że Wandystan lubi robić prowokację hmm dobrzę :) Po 1 biodra są załonięte moim bicepsem. Po 2 ta niewiasta śpi na ręku więc zgodnie z zasadami ciała ma napięte mięśnie barków. Po 3 jeżeli to byłby trans to zapewniam, że by już nie żył tak samo jak Wasz fotograf :] po 4 pupcie ma świetną a Wandysztacie nigdy nie byłem. Ale jak se bawić to się bawić :) prowokacje uwielbiam. A nawet jakby to był trans to nie ma końcóweczki jak pedały :)
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
"Raz w d*pę to nie gej" - ach, ile razy redakcja "Żołnierza" słyszała takie tłumaczenie!
Odpowiedz Permalink
Paulus Buddus
Homowandysci widzę, że ie lubicie jak się Wam coś wypomina ;] na jutro przygotuję kolejne dowody Waszej działaności niezgodnej z norlnym i zdorwym zachowaniem a na czas snu za Wasze kalunie i prowokacje nieudane i żałosne, nie mające dowodów (gdyż zdjęcie może każdy edytować jedno słowo na dobranoc. To jest najtańsze leczenie homowandystów:
Odpowiedz Permalink
Timan Demollari
Hahahaha! :D
Odpowiedz Permalink
Gauleiter Kakulski
Chyba ktoś się zapędza.
Odpowiedz Permalink
Paulus Buddus
nie zapędza tylko pożegnałem się z Wandystanem w ich kulturalnym jezyku :)
Odpowiedz Permalink
Paulus Buddus
http://www.sarmacja.org/index.php?p=herold,3956
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
Tylko, ze to jest przywitanie :D
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.