Park Stołeczny, Michaś Elżbieta II, 18.11.2012 r. o 12:37
Start sezonu WEK

Po długich i burzliwych debatach zgromadzenie szkoleniowców ustaliło, że zagramy długi, 38 kolejkowy sezon. Mam nadzieję, że trenerzy wiedzą, na co się porywają, i nie wymiękną. Profilaktycznie będę molestował szkoleniowców nie logujących się od dawna.

Przypominam również o oknie transferowym, które zamyka się 20 listopada. Kupujemy piłkarzy, których deadline wypada najpóźniej tego właśnie dnia.

Życzę powodzenia wszystkim trenerom, starym i nowym.

BARDZO proszę o NIEPOWOŁYWANIE klubów jako instytucji newsowych. To, co dzieje sie z klubami SLP, regularnie obsrywającymi stronę główną swoimi niusami, jest straszne. Byłoby dobrze, gdyby Senat WEK nie była ligą spamerską.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Zbyszko Gustolúpulo, Gauleiter Kakulski, Irmina de Ruth y Thorn, Krzysztof von Thorn-Macak.
Komentarze
Michaś Elżbieta II
Aha, pierwsza kolejka w poniedzialek!
Odpowiedz Permalink
Gauleiter Kakulski
Nie jestem w pełni trzeźwy, więc wolę się dopytać - oficjalne stanowisko Wandisze jest takie, że nie tworzymy instytucji w ZW i nie publikujemy materiałów dot. Wandisze w ZW? Dlaczego? Mam parę fajnych pomysłów na narracje, więc czemu nie miałbym wplatać ich w pozapiłkarską v-rzeczywistość? :)
Odpowiedz Permalink
Michał Michaelus
Jak śmiecie nazywać Synów instytucją spamerską...
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
To nie jest oficjalne stanowisko. To jest prośba. Jak widze miliardy postow on druzyn pilkarskich ktore kija kogokolwiek obchodza poza zalozycielami, zalewajacych zielenia glowna tablice, to mie sie noz w kieszeni otwiera. Dlatego apeluje o niedolaczanie swoich strumyczkow do tej powodzi spamu. W pierwszym sezonie tak bylo, WEK przodowala w rankingach publicznej czystosci i mam nadzieje ze tak pozostanie.

A wysmienitym miejscem na publikowanie wszelkich historyjek sa komentarze pod oficjalńymi wpisami wek. Tym bardziej, ze tantiemy pojda na fundusz nagrod!
Odpowiedz Permalink
Krzysztof von Thorn-Macak
To mam propozycję. Niech managerowie piszą pressy w systemie X11 (co da tygodniowy bonus w postaci 200k econ) a ktoś (w domyśle Michał...) raz w tygodniu zrobi prasówkę w ZW...
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Z przyjemnoscia.
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Oczywiscie jak ktos koniecznie chce postowac na glownej, to niech postuje. Ale ja sie bede krzywil i owiewal wachlarzem. I pomstowal na upadek obyczjaow.
Odpowiedz Permalink
Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski
A Wokół WEK może dalej być?
Permalink
Gauleiter Kakulski
Jak Wokół WEK (bardzo fajne zresztą), to wszystko. Scholandyzacja jest dobra, ale są limesy!
Odpowiedz Permalink
Michał Michaelus
Który Michał? Ja mogę wrzucać z SLP. Jeśli SLP ma jakiś oficjalny kanał to proszę o namiary i uprawnienia. Mogę pisać o całej lidze :-D
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Ja zapewne. Kurwa, czy wokol wek to druzyna? :) pisze o notkach druzyn jako instytucji, w rodzaju "hejka, tu kurczaczki z margon, przegralismy z izolatorem v-elblag"
Odpowiedz Permalink
Krzysztof von Thorn-Macak
Wokół WEK to jest właśnie skrótowiec piszący o wszystkich teamach.
Drużyny z SLP piszą same o sobie bo póki co nie ma nikogo kto by ogarnął temat i poprowadził taką na przykład piłkę do drewna...
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.