Park Stołeczny, Michaś Elżbieta II, 02.11.2012 r. o 06:07
STOP aresztom politycznym!

szu_3777.png
Po powrocie z więzienia mogę zdobyć się tylko na jedno spostrzeżenie: widzę, że władza przegina już na całej linii. Nie dość, że uchwala sobie prawo bezczelnie podpieprzające cudzą własność (gdy piszę te słowa sprawa w Sejmie jest przesądzona - dobrze radzę, usuńcie Wiadomo Które zapisy, bo i tak będziecie to musieli zrobić; chyba lepiej uniknąć wezwań do zaprzestania naruszenia prawa w trybie Kodeksu Cywilnego? ), ale i zamyka do więzienia parlamentarzystę za treść wystąpienia Sejmowego, wywożąc go za kratki prosto z mównicy.

Zwracam się do odpowiednich władz o niezwłoczne odwołania Prefekta Generalnego, a do sił postępowych Sarmacji o niezwłoczne przygotowanie projektu ustawy rozwiązującej w całości instytucję Prefektury i zapewniającej wolność wypowiedzi.

Blokowanie debaty parlamentarnej pod pozorem dbania o moralność publiczną jest wczesnohitlerowskim skurwysyństwem.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Andrzej Swarzewski, Ivo Karakachanow, Fryderyk von Hohenzollern, Gauleiter Kakulski, Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski, P.N.W, Adrian Jasiński, Katiuszyn Rewoluty Lepki, Michał Michaelus, ppłk Alojzy Pupka-Bumbum.
Komentarze
Ivo Karakachanow
Odpowiedz Permalink
Andrzej Swarzewski
Wczesnohitlerowskie skurwysyństwo ❤
Odpowiedz Permalink
Karolina Aleksandra
Nie podoba mi się insynuowanie, że podejście Prefekta Generalnego do wulgaryzmów (które faktycznie było nieco przesadzone) wynika z tego, że ktokolwiek chciał zablokować debatę parlamentarną. Zwłaszcza, gdy sama ową debatę specjalnie przedłużyłam, aby była możliwość wypowiedzi.
Wątpliwości co do ustawy podniesiono dopiero w trakcie głosowania, nie zaś podczas debaty. Gdyby stało się to podczas niej, byłby czas na zgłaszanie poprawek. Niemniej, raz rozpoczętego głosowania nie da się przerwać. A szkoda.
Co z tego wynika? Ano, że nie da się usunąć teraz zapisów, niezależnie od czyjejkolwiek woli. Książę może ustawę zawetować, albo i nie. Trzeba poczekać na rozwój sytuacji (ze względu na wybory). Po wyborach na pewno dyskusja będzie miała rację bytu. A teraz, pod koniec kadencji Rządu, rzucanie wyrażeniami typu "dobrze radzę, usuńcie Wiadomo Które zapisy" jest ewidentnie pod publiczkę. Ja rozumiem emocje, ale właśnie dlatego wszyscy powinniśmy do tego podejść na spokojnie. Pokazywaniem emocji nie osiągniemy nic oprócz wzajemnego wywoływania frustracji.
Odpowiedz Permalink
Albert Felimi-Liderski
Tato, welcome back!
Odpowiedz Permalink
Ivo Karakachanow
Odpowiedz Permalink
Adrian Jasiński
Przestańcie prześladować mojego byłego v-ojca!
Permalink
Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski
Dość wojny sarmacko-sarmackiej!
Permalink
Tomasz Ivo Hugo
To Sędzia był więziony?!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.