Rada Ministrów, Karolina Aleksandra, 15.10.2012 r. o 05:02
Po v-mundialu...
Seria wydawnicza: Komunikaty Rządowe

img_132_2.png
Rada Ministrów
Księstwa Sarmacji

Oświadczenie ws. v-mundialu
Sarmatki, Sarmaci!

Nie tak dawno zakończyły się Mistrzostwa Mikroświata w piłce nożnej, których celem — jak sama nazwa wskazuje — było wyłonienie najlepszej reprezentacji w wirtualnym świecie. W szranki stanęły wszystkie aktywne kraje, zarówno te większe, aktywniejsze, jak i mniejsze. Dzięki ciężkiej pracy sarmackich organizatorów tegoroczna edycja odbywała się w Księstwie Sarmacji.

Niestety, ze względu na różnego rodzaju trudności, poczynając od kwestii prawnych w MUP, a kończąc na niespodziewanych atakach realiozy, nie wszystko wyszło tak, jak miało, lecz mimo tego chcielibyśmy w imieniu Rady Ministrów podziękować wszystkim, którzy starali się, aby ten mundial wypadł dobrze, a Sarmacja zachowała twarz zwycięzcy w obu kategoriach — organizacyjnej i jako uczestnik.

Dziękujemy więc diukowi Zbyszkowi von Thorn-Brońkowi, baronowi Tomaszowi Sokołowiczowi-Iwanowiczowi, kawalerowi Marcinowi Sokołowiczowi-Iwanowiczowi i wszystkim, innym którzy w mniejszym bądź większym stopniu przyczynili się do organizacji.

Kwestie organizacyjne to jednak nie wszystko, ktoś musiał poprowadzić naszą reprezentację do boju. Tym kimś był markiz Paviel von Thorn-Broniek który mimo swojej poważnej realiozy wypełniał sumiennie swoje obowiązki trenera i dopingował piłkarzy do codziennego wysiłku, co zaowocowało mistrzowskim tytułem dla Księstwa Sarmacji. Dziękujemy!

Ciekawostką tego mundialu był fakt, że ścisły finał rozegrał się pomiędzy Sarmacją a Trizondalem, krajami, które mają ze sobą wiele wspólnej historii. Serdecznie gratulujemy naszym przeciwnikom. Być może będzie kiedyś szansa na finał między tymi samymi państwami, ale w Trizondalu, kto wie...?

W ramach uznania dla kaw. Sokołowicza-Iwanowicza za jego szczegółowe relacje z meczów Rada Ministrów zdecydowała się mu przyznać nagrodę pieniężną, co też ciekawscy mogli wcześniej podejrzeć w Dzienniku Praw bądź na forum.

Zdecydowaliśmy się także wynagrodzić mar. von Thorn-Brońka za jego trud i błyszczący puchar, który obecnie rezyduje w gabinecie Kanclerza. Aż miło się na niego popatrzeć.

Ogólnie — bardzo nas cieszy aktywność sportowa w Sarmacji i pojawiające się relacje z meczów, które dowodzą, że nie tylko polityką Księstwo żyje. Oby tak dalej!

I raz jeszcze — dziękujemy!
(—) Avril hr. von Levengothon,
Kanclerz
(—) Karolina dssa von Lichtenstein,
Podkanclerzy
w imieniu Rady Ministrów
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Ignacy Urban de Ruth, Avril von Levengothon, Goglez Pajzano, Adrian Jasiński, Piotr II Grzegorz, Markus Arped, Irmina de Ruth y Thorn, Tomasz Sokołowicz, Julia von Levengothon, Marcin Sokołowicz-Iwanowicz, Krzysztof von Thorn-Macak.
Komentarze
Adrian Jasiński
Gratulacje dla organizatorów v-mundialu :) Na długo będziemy pamiętać to wydarzenie, gdyż odnieśliśmy sukces zarówno organizacyjny jak i sportowy.
Permalink
Paviel Gustolúpulo
Puchar dla Narodu, nie dla popadających w samozachwyt urzędasów! DOMAGAMY SIĘ PUCHARU! GDZIE JEST KSIĄŻĘ!?
Odpowiedz Permalink
Albert Felimi-Liderski
GDZIE JEST NARÓD?! SKHANDAL!
Odpowiedz Permalink
Tomasz Sokołowicz
ALE SEKSI!
Permalink
Marcin Sokołowicz-Iwanowicz
Jestem wzruszony. ;)
Permalink
Karolina Aleksandra
Pf. Puchar tylko tymczasowo jest u nas, potem zostanie uroczyście przekazany Księciu, więc się tam nie buntować.
Odpowiedz Permalink
Markus Arped
„GDZIE JEST NARÓD?!”

szu_1222.gif
~ Gauleiter Kakulski
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.