Rada Ministrów, Ignacy Urban de Ruth, 26.09.2012 r. o 04:59
Komunikat rządowy I/IX/12
Seria wydawnicza: Komunikaty Rządowe

img_132_2.png
Rada Ministrów
Księstwa Sarmacji

W ostatnich dniach na najwyzszym szczeblu sarmackiej władzy doszło do kilku roszad. Z dniem 24 bm. Paviel mar. von Thorn-Broniek zrzekł się piastowanych przez siebie urzędów: oddał mandat posła na Sejm Księstwa Sarmacji XXXVII kadencji (tym samym przestał być marszałkiem parlamentu), a także fotel Ministra Spraw Zagranicznych. W jego miejsce w Sejmie zasiadł przewodniczący Partii Pracy i Podkanclerzy Avril von Levengothon, hrabia Purpurowego Wichru, a funkcje Marszałka Sejmu i Ministra Spraw Zagranicznych przejęła dotychczasowa wicemarszałek i wiceminister promocji Karolina von Lichtenstein, markiza Heidesheim. Od razu przystąpiła do nowych obowiązków, przyjacielsko i nieoficjalnie odwiedzając Dreamland, a także rozpoczynajac w Księstwie dyskusję publiczną o kondycji relacji międzymikronacyjnych w naszym społeczeństwie.


img.png

Druga sprawa, o jakiej poinformowć pragnie Państwa Rada Ministrów, to uruchomienie przez Ministra Dziedzictwa Narodowego - markiza Czuguł-Chana Instytutu Magazynowania Grafik, którego celem "jest gromadzenie i archiwizowanie w jednym miejscu grafik tworzonych przez Sarmatów, dla zachowania ich dla potomnych i utrzymania" (za strona instytutu). IMG ma byc praktycznie bezwarunkowo dostepny dla wszystkich Sarmatów, a administrowany przez MDN. Adres witryny internetowej IMG: http://www.img.sarmacja.org.Kolejna informacja również związana jest z MDN, które zakończywszy prace nad IMG podjęło się - przy udziale środowisk ferskich w osobie Leszka markiza Chojnackiego de Ruth - stworzenia nowego konkursu dla mieszkańców. Ma to być konkurencja cykliczna, której kilka odcinków jest już przygotowanych. Minister Czuguł-Chan zapowiada rychły start tej tajemniczej zabawy.Ostatnim istotnym komunikatem, jakim chcemy sie z Wami podzielić, jest przedłożenie na obradach RM przez Ministra Infrastruktury i Promocji projektu ulotki reklamowej Księstwa Sarmacji. Ministrowie potwierdzaja - ten legendarny twór istnieje! Do tego na dniach pojawi się w debacie publicznej. Czuwajcie!
pieczec-rm.png
w imieniu Rady Ministrów
(-)Ignacy Chojnacki de Ruth,
baron Altborka, Minister Informacji
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Avril von Levengothon, Sorcha Raven, Ignacy Urban de Ruth, Tomasz Sokołowicz, Vladimir von Hochenhaüser, Irmina de Ruth y Thorn, Yupeng Beijin-Zhao, Fryderyk von Hohenzollern, Karolina Aleksandra, Markus Arped, Gustaw Witkowski, Mateusz Wilhelm, Krzysztof Czuguł-Chan, Jack von Horn, Leszek de Ruth, Adi Alatristé, Zbyszko Gustolúpulo, Mikołaj Torped, Michaś Elżbieta II, Helwetyk Romański.
Komentarze
Prezerwatyw Tradycja Radziecki
Komentujcie i lajkujcie, bo RM jest na skraju bankructwa. Bez tego państwo nam zbankrutuje :>
Permalink
Fryderyk von Hohenzollern
W końcu polityka informacyjna rządu:) Tak trzymać komunikacja obywatel-państwo jest bardzo ważna:)
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Ignac... polubić własny wpis...
:P
Odpowiedz Permalink
Avril von Levengothon
Ja go do tego namówiłem bo byłem łasy na kase z tantiem :P
Odpowiedz Permalink
Karolina Aleksandra
W ramach czynu obywatelskiego lajkuję wszystkie komentarze pod tym artykułem.
Odpowiedz Permalink
Avril von Levengothon
Za lajkowanie czyiś nie dostajemy kasy :(
Odpowiedz Permalink
Karolina Aleksandra
No jak nie, jak czynsz dla instytucji?
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Kuźwa, zmieńcie avatary, bo jak się Was tutaj czyta, to mam wrażenie, że Avril albo Karolina rozmawia sam(a) ze sobą :P
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
Hugo - polubiłem, bo sprawdzaliśmy, czy to coś da tantiemy w RM. powiedzmy, ze Podkanclerzy martwi się bardzo o stan skarbca :D
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Tak się teraz tłumacz :P
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
Sam się wyżej przyznał :D
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.