Park Stołeczny, Michaś Elżbieta II, 15.09.2012 r. o 11:22
Katastrofa Sierpecka - kolejne informacje

Wedle rozmowy, jaką na dzisiejszym minizjeździe przeprowadziliśmy z Księciem Seniorem PMK, wypadek został spowodowany przez zdarzenie pozarzeczywiste.

-Gawędziliśmy sobie z Kanclerzem - mówił Książę Senior - Gdy nagle zauważyłem, że tył samochodu znajdującego przed nami szybko się do nas zbliża. Nie pomogło hamowanie. Uderzyliśmy.

W Fiacie Stilo eksplodowały poduszki powietrzne. Książę wspominał zapach gazu, ulatniającego się z nich po zdarzeniu. Gdy zorientował się, że Kanclerz jest cały, natychmiast wyskoczył z pojazdu, obawiając się pożaru, który na szczęście nie nastąpił.

Redakcji okazano drastyczne zdjęcia śp. Fiata Stilo, którego twarz przypominała bigos z kawałków błękitnego metalu. Cześć Jego Pamięci.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Markus Arped, Irmina de Ruth y Thorn, Leszek de Ruth, Adrian Jasiński, Ivo Karakachanow, Mikołaj Torped, Ignacy Urban de Ruth, Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski, Jeremiasz Winchester, Sorcha Raven, Piotr II Grzegorz, Julia von Levengothon, Helwetyk Romański, Karolina Aleksandra, Leszek Karakachanow Sr, Michał Michaelus, Tomasz Ivo Hugo.
Komentarze
Leszek de Ruth
Księstwo Sarmacji - u nas elity władzy nie giną w katastrofach!
Odpowiedz Permalink
Mikołaj Torped
Nam brzozy, hel, magnesy ani mgła nie straszne!
Odpowiedz Permalink
Konrad Hohenstauf
Można się śmiać. W sumie to dobrze, że nikomu nic się nie stało. Kto brał udział w wypadku wie, że to wcale nie jest śmieszne a sama chwila wypadku wydaje się strasznie długo trwać.
Permalink
Piotr II Grzegorz
Ja zrobiłem dokładnie to samo z mazdą i jakoś żyję. Stres jest. To prawda. A poduszki nie poszły bo model który prowadziłem takowych nie posiadał
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Ja mam po wypadku fobię samochodową i jeżdżę najwyżej na krótkich odcinkach - z miasta do miasta nie ma opcji. Co nie znaczy, że nie można się pośmiać, skoro wszyscy są cali :)
Odpowiedz Permalink
Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski
Fiacior nie jest cały. [*]
Permalink
Ivo Karakachanow
Po tym jak pięciometrowa deska złamała mi rękę bałem się maszyny przez jakiś czas więc rozumiem Księcia Seniora i jego fobię. Szczęście, że wszyscy cali.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.