Park Stołeczny, Michaś Elżbieta II, 14.09.2012 r. o 02:28
Wielkie derby stolicy!

szu_3431.jpg
Dziś o 21,30 na wandasztadzkim Stadionie im. Damiana Koniecznego poleje się pot i inne płyny organiczne, wydzialane przez ciała piłkarzy stołecznych drużyn. To derby Genosse Wanda-Stadt między drużynami Dymano i Chodź Się Ruchać. Biletów nie ma już od miesiąca, kibice Dymano od wczoraj czekają w Parku Grotewohla na tradycyjny Przemarsz Ruchalniczy fanów przeciwnika, odbywający się przy okazji każdych derbów. Faworytami są, niestety, zawodnicy Chodź Się Ruchać, obecnie trzecia siła ligi. Dymano, znakomicie spisujące się w przedsezonowych sparringach, wypada mizernie i zajmuje miejsce w dolnej połowie stawki. Ten mecz jest jednak wyjątkowy. Tu nie będzie to tamto! Strzeż się trenerze Karakachanow Junior - Dymano Cię Wydyma!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski, Ivo Karakachanow, Piotr II Grzegorz, Michał Michaelus, Ignacy Urban de Ruth, Adrian Jasiński.
Komentarze
Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski
Cały Wandystan czeka jednak na mecz lidera z wiceliderem, gdyż Kurewki Anhalt podejmują Masturbatora San Jang, jedyną niepokonaną do tej pory drużynę w lidze.
Permalink
Michaś Elżbieta II
Tak, Wandystan kontynentalny bedzie pochloniety tym meczem. Ale na wyspiarskim kroluja jednak derby!
Odpowiedz Permalink
Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski
No cóż, Kurewscy wygrali ale sezon trwa!
Permalink
Michaś Elżbieta II
JESTEM KURWA BUDDĄ - wygralismy!!!!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.