Rada Ministrów, Paviel Gustolúpulo, 07.09.2012 r. o 12:45
Nabór do Służby Dyplomatycznej
Seria wydawnicza: Komunikaty Rządowe

Drodzy Sarmaci!

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Księstwa Sarmacji ma zaszczyt poinformować o rozpoczęciu naboru do Służby Dyplomatycznej Księstwa Sarmacji. Jest to pierwszy krok, który ma na celu utworzenie odpowiednych, dobrze zorganizowanych struktur, tak bardzo przydatnych do sprawnego działania na arenie międzynarodowej.

Wymagania, jakie musi spełniać aplikujący to (1) posiadanie obywatelstwa sarmackiego, (2) podstawowe kompetencje językowe (ortografia, gramatyka, interpunkcja), (3) skrupulatność, pilność, dostępność, (4) podstawowe pojęcie o innych krajach i kulturach mikroświata.

O zgłoszenia proszę drogą wiadomości prywatnej na Forum Centralnym bądź w Złotej Wolności. Zgłoszenie powinno zawierać listy motywacyjny (ok. 600–900 znaków), pozwalający ocenić część z wymagań stawianych kandydatowi. W szczególności powinno zawierać informacje na temat przeszłości kandydata (w jakich krajach oprócz Księstwa Sarmacji do tej pory działał), dostępności czasowej, zainteresowań oraz preferencji dotyczących miejsca pełnienia funkcji Ambasadora.

Termin wysyłania aplikacji upływa 14 września 2012 roku.

(-) Paviel mar. von Thorn-Broniek,
Minister Spraw Zagranicznych Księstwa Sarmacji.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Fryderyk von Hohenzollern, Piotr II Grzegorz, Helwetyk Romański, Leszek de Ruth, Irmina de Ruth y Thorn, Ignacy Urban de Ruth, Vladimir von Hochenhaüser.
Komentarze
Prezerwatyw Tradycja Radziecki
Panie, a może byś Pan napisał jak tam płaco? Bo tak to nie wiem czy mi się chce wysyłać zgłoszenie.
Permalink
Avril von Levengothon
4 tyś miesięcznie dostaniecie :)
Odpowiedz Permalink
Paviel Gustolúpulo
W przypadku powołania na stanowisko Ambasadora obowiązuje Rozporządzenie Kanclerza o Finansach Publicznych, według którego urzędnik zarabia 350 libertów dziennie plus ewentualna premia uznaniowa od Kanclerza w wysokości 40 tysięcy libertów za dany miesiąc.

Może tak jeszcze słowem uzupełnienia - naszym celem jest stworzenie bazy osób chętnych do pracy w dyplomacji oraz na placówkach, spośród tych osób będziemy wybierać Ambasadorów oraz przedstawicieli Księstwa Sarmacji.
Odpowiedz Permalink
Irmina de Ruth y Thorn
Nie wiem czy tu można zgłaszać się, ale ja zgłaszam swoją kandydaturę do Służby Dyplomatycznej.

Nazywam się Irmina Iwanowicz-Arped-Chojnacka i od ponad półtora roku jestem obywatelką Księstwa Sarmacji. Jako wysłanniczka Jego Książęcej Mości wyjechałam poza granice Księstwa i ulokowałam się w trzech krajach, które chciałyby rozpocząć z nami współpracę. Tymi krajami są The Realm of Stomark, Bastion Union, Republic of Lostisland. Obecnie działam tylko w tych dwóch, ale jeśli bym uzyskała takową pracę mogłabym rozszerzyć koneksje Księstwa Sarmacji na inne kraje. Jeśli chodzi o pracę w konkretnym kraju to nie zależy mi. Ten kraj który zostanie mi przydzielony, tam postaram się o dobre relacje z moim Państwem jakim jest Księstwo Sarmacji. Dostępność czasowa - teraz jak najczęściej później troszkę mniej, ale zawsze będę się starała na bieżąco śledzić poczynania tego kraju w którym pracuje i rozmów z nimi. Co do zainteresowań to interesuje mnie właśnie dyplomacja, polityka zagraniczna, oprócz tego historia. Jestem osobą sumienną, pracowitą i każde obowiązki wypełnia wzorowo. Nic nie jest mi obce. Staram się podchodzić do każdego zadania osobiście i traktować je jak moje wyzwanie w którym mogę się sprawdzić. Dlatego tak bardzo zależy mi na pracy w Służbach Dyplomatycznych. Od zawsze było to moje marzenie a podstawy do tego mam. Tak więc ja uniżona obywatelka zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie w poczet tak wielkiego stanowiska.

Z poważaniem
Irmina bar. Iwanowicz-Arped-Chojnacka
Odpowiedz Permalink
Leszek de Ruth
@Irmina: "O zgłoszenia proszę drogą wiadomości prywatnej na Forum Centralnym bądź w Złotej Wolności." Nie czytamy ogłoszeń, nie czytamy...
Odpowiedz Permalink
Irmina de Ruth y Thorn
Dziękuje Leszku :* nie przecztałam do końca :P bywa. Jeszcze się nie rozbudziłam :P poza tym stres :P
Odpowiedz Permalink
Irmina de Ruth y Thorn
Proszę o usunięcie poprzedniego postu :P
Odpowiedz Permalink
Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski
Za 4 tysiące to mi się nie chce nawet dupy z krzesła podnieść.
Permalink
Leszek de Ruth
Za 4 tysie to ja bym się nawet z wyra nie ruszył żeby się umyć.
Odpowiedz Permalink
György Róni Karakachanow Jr
Za 4 tauezeny to ja nie wstaję tylko robię pod siebie.
Permalink
Paviel Gustolúpulo
No wychodzi trochę więcej niż 4 tysiące zagwarantowanej pensji.
Odpowiedz Permalink
Piotr II Grzegorz
Przede wszystkim chodzi o prestiż reprezentowania Rzeczypospolitej Sarmackiej. A konfitury (które mają olbrzymi wymiar finansowy, także) nie biorą się znikąd. Za samo klikanie nikt wyżej barona nie podskoczy.
Odpowiedz Permalink
Vladimir von Hochenhaüser
"Za 4 tauezeny to ja nie wstaję tylko robię pod siebie."- Nie do końca rozumiem o co chodzi- nie dość, że reprezentuje się Księstwo, poznaje się nowych ludzi i ma się +10 do Imponującego Tytułu, to jeszcze dostaje się za to pieniądze z kasy państwowej. Według mnie, fucha ambasadora byłaby fajna nawet bez pensji ( czego oczywiście nie należy traktować jako sugestii- po co fajnie, jak można fajniej?).
Odpowiedz Permalink
Ivo Karakachanow
Nie jest fajna:) Zapewniam. Chyba, że coś się zmieniło i zaczęła.
Odpowiedz Permalink
György Róni Karakachanow Jr
Można też być zrywaczem bananów i cieszyć się życiem!
Permalink
Ivo Karakachanow
Ale zachęcam jak ktoś chce spróbować ambasadorowania - na pewno pouczające doświadczenie.
Odpowiedz Permalink
Prezerwatyw Tradycja Radziecki
> Za samo klikanie nikt wyżej barona nie podskoczy.
> Sugerowanie, że jakiekolwiek podskoki za klikanie są ok
Permalink
Vladimir von Hochenhaüser
Kiedy zostanie ogłoszone, kogo przyjęto? TO już 9 dni po terminie nadsyłania zgłoszeń...
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.