Park Stołeczny, Zbyszko Gustolúpulo, 28.08.2012 r. o 01:01
V-Mundial - start

V-Mundial po wielu opóźnieniach udało się w końcu wystartować! Nie tylko znamy już datę otwarcia, ale również rozpoczęliśmy już sezon, dzięki czemu znamy cały terminarz! O rozpoczęciu jeszcze napiszę, ale już teraz podam datę ceremonii otwarcia - odbędzie się razem z otwarciem igrzysk czyli w niedzielę o 20! A zawodnicy na boisku pojawią się już pół godziny później.

Podział na grupy
Podobnie jak w całym mundialu i w naszej grupie jesteśmy faworytem. Z 10 cegiełkami wyprzedzamy Trizondal o dwie cegiełki, a Nordia i Skarland mają jedynie 7. Więcej statystyk na końcu tekstu. :)

Grupa A:
Dreamland
Królestwo Elderlandu
Scholandia
Wandystan

Grupa B:
Królestwo Nordii
Księstwo Sarmacji
Skarland
Trizondal

Grupa C:
Austro-Węgry
Bantu
Kalifat Al-Farun
VRP

Grupa D:
Chattycja i Shania
Królestwo Natanii
Sułtanat Al Rajn
Surmenia

Kilka statystyk
Księstwo Sarmacji jest najsilniejszą ekipą - 10 cegiełek. Na drugim miejscu z 9 cegiełkami jest Chattycja i Shania, a na trzecim Dreamland z 8. Na czwartym miejscu również z 8 cegiełkami są Scholandia, Trizondal, Królestwo Natanii i Sułtanat Al Rajn. Reszta drużyn po 7.

Kategoria najbogatsze wgląda następująco: Sułtanat Al Rajn, Kalifat Al-Farun oraz Chattycja i Shania. Księstwo Sarmacji jest na miejscu 10., a Trizondal 12. Wandystan jako zupełnie nowa drużyna zajmuje 14.

Najniższe średnie wieku drużyn to 24 Austro-Węgry, VRP i Królestwo Nordii, a najstarsze to 20 - Surmenia i Natania. Średnia wieku naszej reprezentacji to 28, Trizondalu 7, a Wandystanu 25.

Trizondal ma najwyższą formę ze wszystkich drużyn - aż 17! Sarmaci mają niewiele mniej - 16, a Wandystan niestety jako nowa drużyna ma jedynie 10.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: György Róni Karakachanow Jr, Tomasz Sokołowicz, Krzysztof von Thorn-Macak, Ignacy Urban de Ruth, Leszek de Ruth, Marcin Sokołowicz-Iwanowicz, Malik al Mulk.
Komentarze
György Róni Karakachanow Jr
Wandystanowi będzie ciężko... Ajajaj.
Permalink
Zbyszko Gustolúpulo
Tylko jedna cegiełka za innymi drużynami, gorzej niestety z formą. Jak na debiut warunki nie są najgorsze - najważniejsze to zapoznać się z drużyną, ograć nieco najważniejszych zawodników i myslec o grze w lidze swiatowej po mundialu.
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
No nareszcie Mundial rusza :D
Coś Ci się Zbyszko w średnich wieku pomerdało - najstarsze drużyny mają średnią 20? w Trizondalu grają przedszkolaki? ;)
Odpowiedz Permalink
Prezerwatyw Tradycja Radziecki
Z kontekstu chyba łatwo wyczytać, że Zbychu zgubił jedną dwójkę i przy Trizondalu powinno być "27".
Permalink
Prezerwatyw Tradycja Radziecki
Zbychu, a ty nie lajkuj, tylko o ile mi wiadomo możesz wyedytować i poprawić, nie? :D Przez Ciebie zresztą wyszedłem na idiotę, bo przypadkowo zalajkowałem własny komentarz :P
Permalink
Marcin Sokołowicz-Iwanowicz
Trizondal stawia na młodzież. :D
Permalink
Tomasz Ivo Hugo
@PTR: No niesamowite. Przepraszam, że sobie żartuję...
Podobnie można sobie wywnioskować pewnie, że przy najstarszych pomyliła jemu się 2 z 3 i powinno 30.
Czy teraz dobrze?
Odpowiedz Permalink
Zbyszko Gustolúpulo
Haha, ale mi się porąbało, wybaczcie :D A edycja jest tylko przez godzinę od publikacji :)
Odpowiedz Permalink
Marcel Hans
A kiedy dokończona zostanie strona V-mundialu?
Permalink
Leszek de Ruth
Jak Książęta u siebie nie wygrają, to... to... to ja nie wiem co będzie.
Odpowiedz Permalink
Malik al Mulk
Oby Chattycja i Shania powtórzyła sukces z poprzedniego Mundialu. Szanse sa naprawdę spore. W finale bym widział Sarmację i Chattycję i Shanię. Oczywiście stawiam na moją ojczyznę. Chattyci do boju!
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.