Ferment, Zbyszko Gustolúpulo, 14.08.2012 r. o 11:47
Wtorek 14/08/12
Seria wydawnicza: Bulgot Dnia

szu_2998.png


Opiś świata RPG w Nadziei
Od początku świetnie zapowiadająca się inicjatywa nabiera rozpędu. Calisto zamieściła wczoraj opis świata, w których już jutro rozpoczniemy swoją przygodę! Czekają na nas trolle, gobliny, orkowie oraz najgroźniejsze smoki! Mój krasnolud Kul nie może się doczekać!

Top 15 Sarmackiej Listy Przebojów
W Pulsie Sarmatów podsumowanie notowań Sarmackiej Listy Przebojów ostanich tygodni. Króluje oczywiście Monika Brodka z utworem "Varsovie", a redakcja Pulsu przygotowała również kilka nagród dla uczestników zabawy.

Zapachnista Scholandia
Stara i zapomniana, dawniej przeze mnie polecana Scholandia przeniosła się na forum. Darmowe forum. Darmowe forum z ogromną reklamą! Zrzut ekranu autorstwa Piotra Mikołaja powie Wam więcej...

Noemi i jej banany
Nasza młoda podróżniczka wróciła do Ciuad de Bravo. Podczas zwiedzania różnych krain poznała wiele niesamowitych rzeczy, jednak nic nie było tak wspaniałe i niezwykłe jak banany z Ciuad de Bravo, o których istnieniu jak się przekonała - niewiele osób ma pojęcie! Dlatego też podzieliła się jej ulubionymi bananami!

Rynek prasowy (jeszcze bez Bulgotu)
Inkubator Myśli Politycznej podsumował wyniki przeprowadzonej wcześniej ankiety dotyczącej działalności prasy w Sarmacji. Jest dużo wykresów, brakuje paru nowych gazet, ale i tak jest to ciekawa lektura. Osobiście zdziwiłem się sporą ilością bardzo złych ocen, przed którymi obronił się jedynie PiSMOK! Najbardziej jednak spodobało mi się drugie miejsce w klasyfikacji czego brakuje Sarmatom w prasie czyli wydarzenia bieżące. A to oznacza, że Bulgot Dnia idealnie trafił w sarmackie zapotrzebowanie!

A już niedługo Bulgot Dnia będzie miał dla Was niespodziankę!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: John Rasmusen, Piotr II Grzegorz, Yupeng Beijin-Zhao, Gustaw Witkowski, Jack von Horn, Mikołaj Torped, Karol Khartoum, Simon Villee, Helwetyk Romański, Calisto Norvegicus-Chojnacka, Tomasz Sokołowicz, Tomasz Ivo Hugo, Noemi Nightshadow, Ignacy Urban de Ruth.
Komentarze
Marcel Hans
Niespodzianka!
Permalink
Paviel Gustolúpulo
A powołanie Rządu gdzie!?
Odpowiedz Permalink
Zbyszko Gustolúpulo
Rząd powołano 14 sierpnia czyli dzisiaj, we wtorek. A to jest materiał do jutrzejszego Bulgotu. :D
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
BEZ BULGOTU I BEZ ŻOŁMIERZA NAMIENTNOŚCI SPISEG
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.