Park Stołeczny, Mikołaj Torped, 11.08.2012 r. o 01:28
Almerska Strefa Ekonomiczna

coa_138.gif

Największe miasto Sarmacji.


21 mieszkańców, sprawna administracja, najwyższa wartość hipoteczna – to tylko systemowe zalety Królewskiego Miasta Almery.

Almera to przede wszystkim dynamiczna społeczność – społeczność obywateli, którzy mają realny wpływ na losy swojego samorządu.

Almera to miejsce, które potrafi zapewnić szanse na wszechstronny rozwój każdemu jego mieszkańcowi. Stosunkowo młodzi stażem obywatele, którzy swoją działalność publiczną rozpoczynali w Baridasie, zwinnie pną się po szczeblach kariery – nie tylko w Baridasie, ale także w tzw. “centrali”.

Almera to miasto, które dba o bezpieczeństwo mieszkańców. Kasztelan Almerski, Sławetny Pan Fryderyk baronet Hohenzollern zamierza reaktywować i zorganizować gwardię miejską. Teutońskiego najeźdźcę dosięgnie sprawiedliwość, zaś wszyscy Baridajczycy, którzy zostaną zaatakowani przez kogokolwiek na mapie, mogą liczyć na wsparcie w odwecie.

Almera to miejsce, w którym opłaca się mieszkać. Na terenie powiatu almerskiego siedzibę ma aż pięć towarzystw akcyjnych: Kopalnia Krystyny Buchner, GTA Gold, Broniek, Mennica Baridajska, Puls SA oraz karczma – Latający Holender. Razem tworzą one Almerską Strefę Ekonomiczną.

Almerska Strefa Ekonomiczna


Za zarządzanie ASE odpowiadać będzie Związek Kupców Baridajskich z wybieranym przez jego członków Prezesem na czele. Z drugiej strony, jako kasa oszczędnościowo-pożyczkowa, zapewni kapitał niezbędny dla kolejnych inwestycji.

Naszym celem jest propagowanie działalności gospodarczej. Dlatego też proponujemy mieszkańcom Baridasu olbrzymie wsparcie.


Po pierwsze: Cena mąki

Latający Holender jest karczmą należącą do Baridasu. W nowej oficjalnej aplikacji Syriusz 3.0 karczmy odgrywają dużą rolę – skupują mąkę od mieszkańców po cenie wykreowanej przez prawa rynku.
Baridas jest w stanie zagwarantować skup mąki po cenie wyższej niż rynkowa swoim obywatelom, którzy zdecydują się podpisać umowę na wyłączność z Latającym Holendrem.

Po drugie: Refundacja alkoholu

Baridas gwarantuje swoim obywatelom zwrot wydatków na alkohol w Latającym Holendrze.
Przewidywana wysokość refundacji to 50-60% miesięcznych wydatków każdego obywatela na zakupy w karczmie. W piwnicach Holendra dojrzewają wina i starki, niedługo poszerzymy naszą ofertę o bardziej wyskokowe trunki. Nadal będziemy utrzymywać niskie ceny naszych specyfików.

Po trzecie. Zwrot podatku kopalnianego.

Każdemu mieszkańcowi Sarmacji, który zdecyduje się podjąć pracę w jednym z towarzystw akcyjnych znajdujących się w Baridasie, zwrócimy 25% podatku, który wpłaci do kasy Almery z tytułu wykonanej pracy. Dla obywateli Baridasu wysokość zwrotu wyniesie 50%.Almera to miasto, w którym warto zamieszkać. To się opłaca.
.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Zbyszko Gustolúpulo, Piotr II Grzegorz, Markus Arped, Mateusz Korecki, Mikołaj Jan, Emanuel Śmigło, Wojciech Wiśnicki, Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki, Yupeng Beijin-Zhao, Marcel Hans, Fryderyk von Hohenzollern, Mateusz Wilhelm.
Komentarze
Ten artykuł oczekuje na pierwszy komentarz.

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.