Park Stołeczny, Michaś Elżbieta II, 09.08.2012 r. o 05:33
Informator CdB&Grigorij WEK (1)

Kto jest kim w Wandisze Erste KlaBe? Jakie będą największe gwiazdy rozgrywek? Zapraszamy do lektury pierwszej części Informatora Kibica, z którego osoby nieozrientowane w realiach naszej ligi będą mogły dowiedzieć się tego, co najważniejsze, i przeżywać jak Gienia nowe majty!

1. Dymano GWS

trener: Michał FELIKS

Drużyna prezesa LWZPN i założyciela Wandisze Erste KlaBe rozgrywa mecze na stołecznym stadonie, położonym w parku Grotewohla, nieopodal lotniska. Z tej racji meczem derbowym będzie dla nas także spotkanie z drużyną Żółtej Gwiazdy z Gagarinów Wielkich.

Największa gwiazda: Kieran Rifki. 28-letni, bramkostrzelny pomocnik będzie asem w talii trenera Michała Feliksa. Filarami drużyny będą też z pewnością obrońcy: 33-letni weteran Perparim Xhumba i świeżo zakupiony, 30-letni Isac Sundgren.

Największa słabość: Bramka i atak. Jedyne formacje pozbawione gwiazd, dysponujące zawodnikami zaledwie solidnymi. Być może w tygodniu przed rozpoczęciem sezonu uda się to jeszcze trenerowi zmienić.


2. Chodź Się Ruchać GWS

trener: Grigorij KARAKACHANOW JUNIOR

Roman Abramowicz Wandisze Erste KlaBe, jej sponsor tytułowy, ociekający bananowymi pieniędzmi milioner, wożący się po Wandasztadzie Wołgą z diamentowymi felgami, dysponuje wyrównanym zespołem stawiającym na drużynową robotę, miast hołubienia gwiazd. Najwięksi rywale to oczywiście lokalne drużyny Wypierdalatora i Dymano.

Największa gwiazda: Bezapelacyjnie Semyon Tairov. 29- letni obrońca będzie odpowiadał za powstrzymanie dzikich ataków uboższych rywali i zachowanie zera z tyłu.

Największa słabość: Wszystkie formacje są zrównoważone, może więc największą słabością Chodź Się Ruchać będzie zaleta - czyli brak gwiazd?


3. Korniszony Las Vandas

trener: Paviel VON THORN - BRONIEK

Jeden z największych faworytów ligi, drużyna skrząca się od gwiazd. Popularni "Prowokatorzy" z wandejskiej stolicy hazardu i rozpusty finansowani są przez znaną sieć heteroseksualnych domów publicznych, na co jasno wskazuje ubarwienie koszulek (widnieją na nich skromno odziane panie).

Największa gwiazda: Korniszony mają aż trzech znakomitych, wybijających się na tle reszty ligi zawodników. Bramkarz Albert Vyshedkevich, obrońca Yaroslav Zygmantovich i pomocnik Dmitry Astapov z ośmioma cegiełkami skilla są prawdziwymi supergwiazdami ligi.

Największa słabość: Atak. Korniszony mają w ataku samych korniszonów. Ale do startu ligi jeszcze sporo czasu, stary wyjadacz Paviel na pewno tę sytuację zmieni.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: György Róni Karakachanow Jr, John Rasmusen, Zbyszko Gustolúpulo, Piotr II Grzegorz, Gauleiter Kakulski, Krzysztof von Thorn-Macak, Michał Michaelus.
Komentarze
György Róni Karakachanow Jr
Grigorij approved.
Permalink
John Rasmusen
A kiedy następny?
Odpowiedz Permalink
Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski
K*rwy i śmiecie, z San Jangu nie wyjedziecie!

Fiesta fiesta americana, Dymano to stara ku*wa j*bana.
Permalink
Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski
Wydymano GWS, Będą Nas Ruchać GWS i Kurwiszony Las Vandas.
Permalink
György Róni Karakachanow Jr
HEJ HEJ HEJ
KTO NIE SKACZE TEN MASTURBANT HEJ HEJ HEJ
WY WALICIE MY RUCHAMY HEJ HEJ HEJ!!
Permalink
Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski
Lepiej kuca trzepać w lesie niż zapinać w Giewuesie.
Permalink
György Róni Karakachanow Jr
Szymborskiej w to nie wciągaj koniowale zas*any!!!
Permalink
Gauleiter Kakulski
Czy mniejszość scholandzka może się dołączyć po starej znajomości?
Odpowiedz Permalink
Prezerwatyw Tradycja Radziecki
Tylko jeżeli to będzie drużyna Gnomów.
Permalink
Krzysztof von Thorn-Macak
Ciekawe czego się dowiem o moich Meretrices ;)
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Z radoscia bysmy powitali, ale niestety liga juz od przedwczoraj zamknieta :( nastepna mozliwosc w listopadzie!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.