Park Stołeczny, Michaś Elżbieta II, 05.08.2012 r. o 12:29
Konklawe Świeckiego Kościoła Wandejskiego

Konklawe Świeckiego Kościoła Wandejskiego, kończące okres Pustego Krzesła po odejściu Brawo Bydgoszczy I, odbędzie się w najbliższą środę, 8 sierpnia, o godzinie 20. Miejscem uroczystości będzie plac Janusza Żenady w centrum prawobrzeżnego Genosse Wanda-Stadt. Dojazd z lotniska Gagariny Wielkie tramwajem numer 1 (można też piątką, jeśli ktoś chce się przejść: http://sobczak.only.pl/tramwaj/schemat.png). Adres: http://wandystan.eu/plac/

Wszystkich wiernych pragnących uczestniczyć w Konklawe uprasza się o jak najszybszą rejestrację pod adresem http://konklawe.wandystan.eu/spis. wiadomości zwrotnej otrzymają hasło, które będzie trzeba przedstawić w czasie uroczystości celem identyfikacji.

Wydarzenia odbywające się na Konklawe są niejawne dla niewiernych. Nie wolno udostępniać informacji na temat przebiegu uroczystości. Nowo wybrany Papież niezwłocznie przyjmie imię i wyjdzie na balkon, by pozdrowić zgromadzonych.

Na Liście Dyskusyjnej Mandragoratu Wandystanu trwa aktualnie dyskusja grupy wiernych, wśród nich archiksięciów i eks-papieży, na temat reform koniecznych do przeprowadzenia w Kościele. Wszystkich zainteresowanych debatą, która może mieć znaczenie dla przyszłości naszego wyznania, zapraszam do zapisania się na listę poprzez wysłanie pustej wiadomości na adres wandystan-subscribe@yahoogroups.com .
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Konrad Hohenstauf, Simon Villee, Ignacy Urban de Ruth, Goglez Pajzano, Michał Michaelus, Leszek Karakachanow Sr, Prezerwatyw Tradycja Radziecki, ppłk Alojzy Pupka-Bumbum.
Komentarze
Konrad Hohenstauf
Zastanawiam się czy się nawracać ;]
Permalink
Ignacy Urban de Ruth
Dokonano zmiany treści artykułu, w trybie art. 7 ust. 1 Ustawy Sejmu nr 146 o prefektach, z następującym uzasadnieniem: poprawiłem linki. ;)
Odpowiedz Permalink
Michał Michaelus
Przejdę się pieszo. Trzeba dbać o kondycję.
Odpowiedz Permalink
Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski
Trzeba się uwinąć do piątku, bo w piątek idę na imprezę i może mnie nie być na konklawe.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.