Minister Promocji udziela wywiadu
Seria wydawnicza: Komunikaty Rządowe

Jak zapowiadałem w jednych z ostatnich biuletynów pojawią się wywiady z poszczególnymi ministrami naszej Rady Ministrów. Także chcę wyjawić rąbek tajemnicy, że biuletyn informacyjny jest w trakcie tworzenia. A teraz wróćmy do tematu.

Na pierwszy "rzut" poszedł Minister Promocji Avril von Levengothon - postać niezwykle barwna i ważna w naszym Księstwie. Tworzy ulotki, reklamy, które będą miały za zadanie rozpromować Sarmację w prasie czy też radiu albo po prostu na zwykłych osiedlach. Wprowadził funkcję dodawania znajomych, pracuje na Galerią Twarzy, a nawet wprowadza powiązania rodzinne w profilach. Oto co ma do powiedzenia na kilka tematów.Minister Informacji: Czy jesteś zadowolony z pracy teraźniejszej kadencji ?

Avril von Levengothon: Zadowolony to za dużo powiedziane, raczej rzekłbym iż jestem w miarę usatysfakcjonowany. Jak w każdej kadencji / polityce można było zrobić więcej, ale nie jest też tak źle. Udało nam się zorganizować X lecie Księstwa Sarmacji, jak również wesprzeć obchody 10 lecia Baridasu. Ministerstwo Dziedzictwa Narodowego nie było już dawno tak aktywne w wypluwaniu nowych inicjatyw, a jeszcze może pare niespodzianek uda się Ministrowi Czuguł-czan zaprezentować. Ministerstwo Spraw Obywatelskich również w miarę aktywnie działa mimo iż efektów nie widać publicznie to mogę zapewnić iż sekretarz Simon nie spoczywa na laurach. Również moje ministerstwo pracuje jako tako. Jest projekt ulotki, jest artykuł "list do redacji" autorstwa markizy Karoliny oraz mojego i czeka na wysłanie. Na ukończeniu jest Galeria Twarzy. Dodatkowo ministerstwo silnie było zaangażowane własnie w obchody świąt księstwa, jak również w pomoc dworowi oraz pisanie obywatelskich aplikacji. Zostało jeszcze trochę do końca owej kadencji tak więc liczę iż nasi obywatele zobaczą jeszcz jakieś efekty prac Rady Ministrów i nie będą zawiedzeni jak również zaufają nam w kolejnych wyborach.

MI: Jakie są Twoje plany w Sarmacji ?

AL: Moje plany hymm to powiem szczerze dobre pytanie dla nowego Sarmaty, aniżej dla starej wygi. Obecnie zostałem powołany jako Radca Jego Książęcej Mości i to będzie mój kierunek prac na najbliższe miesiące, chociaż nie wykluczam ponownie objęcia teki ministerialnej, ale pożyjemy zobaczymy jak to się mówi. Oczywiście wygrana Partii Pracy w kolejnych wyborach też leży mi na sercu i o niej nie zapominam :)

MI: Co jest problemem podczas tej kadencji Twoim zdaniem ?

AL: Nie chciał bym tutaj narzekać, czy też oczerniać Rady Ministrów, jako członek tego ciała (to brzmi dwuznacznie) mam pewien obowiązek lojalnościowy. Nie mniej na pewno zawodziła przez większość czasu komunikacja na lini RM-JKM, czego efektem było dublowanie stanowisk na Dworze. Początkowa nieaktywność Kanclerza z powodu problemów z komputerem również dała swe znaki i była pewną kością niezgody wśród rady ministrów, ale dzięki interwencji Markiza Iva oraz powrotem do aktywności Kanclerza kryzys został zażegnany i wszystko dobrze się skończyło. Osobiście brakowało mi również większej kontroli i rygoru w wykonywaniu zadań, no ale to może tylko ja mam takie odczucie. Tak jestem sadomasochistą i lubię jak Kanclerz nade mną stoi i biczem mnie zagania do roboty :P

MI: Co uważasz za swój sukces podczas pracy na stanowisko Ministra Promocji ?

AL: Nie będę kłamał iż jako takiego spektakularnego sukcesu na razie nie ma. Wszystko zależy jak dalej potoczą się sprawy reklamy. Za sukces będę mógł uznać jeżeli jakakolwiek gazeta opublikuje nasze artykuły, jak ulotki trawią do szerokiego grona odbiorców i w związku z tym jeśli zyskamy w wyniku tego chociaż paru wartościowych obywateli. Tak to wtedy będę mógł mówić iż to był mój sukces, a do tego czasu milcze i czekam na rozwój wydarzeń. Niestety reklama to długofalowe przedsięwzięcie, a nie raz dwa hop siup i jesteśmy w TV z reklamą podczas przerwy finału meczu Polska-Niemcy.Serdecznie pragnę podziękować Avrilowi za wyjawienie swoich spostrzeżeń oraz odpowiedzenie na te kilka pytań, a już niebawem (kilka godzin) kolejne wywiady. Proszę niecierpliwie na nie czekać :)
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Aleksander Damian Chojnacki, Yupeng Beijin-Zhao, Irmina de Ruth y Thorn, Tomasz Sokołowicz, Simon Villee, Calisto Norvegicus-Chojnacka, Piotr II Grzegorz.
Komentarze
Zbyszko Gustolúpulo
Możemy w końcu zobaczyć projekt ulotki?
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.