Park Stołeczny, Malik al Mulk, 01.07.2012 r. o 07:29
Na skróty - Rajńskie Wieści III

Dziś czytelnik dowie się jakie wypadki spotkały rajńczyków w okresie kiedy wydawca tegoż wydawnictwa wygrzewał się na kamieniu niczym legwan. Zapozna się między innymi ze zmianami na szczycie ligowej tabeli, szczegółami ruszającej kampanii oraz nowymi inicjatywami mieszkańców najpiękniejszych wysp mikroświata.

***

Podobno kampania ruszyła.

Wczoraj (30.06.2012) ruszyła kampania wyborcza do Madżlis el-Mustaszarin oraz Madżlis al-Szura. Na listach wyborczych znalazło się łącznie 22 kandydatów z pięciu partii politycznych: Kongres Republikański, Hizb at-Takaddumi, Harakatu-l-Yasari-d-Dimuqrati, Al-Kutla al-Watanija, Markaz Hizb Al Rajni. Najciekawszy program przedstawiły partie AKaW oraz MHR. Pozostałe partie, w szczególności obecnie rządzący koalicjanci zaczęli się przerzucać winą za zmarnowane 6 miesięcy rządów oraz błagalnie prosić wyborców o 67829 szanse.

Kto tym razem wygra? Kto zdobędzie przewagę i zaufanie wyborców? Nie ma to najmniejszego znaczenia.

Źródło

***

Rozlosowano pary ćwierćfinału Pucharu Ligi.

O ogromnym nieszczęściu mogą mówić drużyny chattckie: Media Ghafur i King Farajallah. To już kolejna runda gdzie przedstawiciele tego kraju trafiają na siebie. W roli faworyta stawiana jest słabo radząca sobie w pucharach Media i raczej średnia forma nie wystarczy by pokonać Królów. W pozostałych meczach zmierzą się: Puszek Awa z Torpedo Huwar, Dzannah Al Muhar z mistrzem kraju AS Sultan Al Mana oraz Al Fations Awa z Arabic Al Muhar.

Źródło

***

CF Media Ghafur 09 zasiadła na fotelu lidera w SAR Camel League

Jak burza przez kolejne ligowe potyczki przechodzi CF Media Ghafur i z czarnego konia rozgrywek stała się ich niekwestionowanym faworytem o czym może świadczyć, że w ostatnich 7 meczach zdobyła 35 bramek przy 5 straconych. "Portowcom" po piętach depcze AS Sultan Al Mana oraz Al Fations Awa. To między tą trójką rozegra się batalia o mistrzostwo Federacji Al Rajn.

Źródło
***

Pierwsze notowanie rajńskiej listy przebojów.

W ostatnim tygodniu czerwca ukazało się pierwsze notowanie Rajńskiej Listy Przebojów, na której pierwszym miejscu znalazł się utwór Oceana - Endless Summer. Kolejne notowanie już w tym tygodniu.

Źródło
***

Dar Al-Hayat: "Minister Bezpieczeństwa Narodowego i Administracji [MBNiA] Ekscelencja Said al Falim na mocy rozporządzenia powołał Labiba Hariri na urząd Prezesa Federalnego Biura Pracy [FBP]."
***

Dar Al-Hayat: "Minister Bezpieczeństwa Narodowego i Administracji [MBNiA] Ekscelencja Said al Falim na mocy rozporządzenia z dnia 18 czerwca powołał Labiba Hariri na urząd Prezesa Federalnego Biura Pracy [FBP]."
***

Dar Al-Hayat: "10.06.2012 – W Kraju Koronnym odbyły się główne uroczystości państwowe związane z szóstą rocznicą proklamowania niepodległości przez Sułtanat Al Raj. W tym dniu obchodzone było również święto “Dzień Niepodległości”."


Drogich czytelników prosi się o wybaczenie za brak staranności i niezwykły skrótowiec, jakim jest to wydanie. Spowodowane jest to nieustającym wrażeniem uciekającego czasu, tym bardziej czasu wakacyjnego.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Fryderyk von Hohenzollern, Helwetyk Romański, Karolina Aleksandra.
Komentarze
Helwetyk Romański
„Kto tym razem wygra? Kto zdobędzie przewagę i zaufanie wyborców? Nie ma to najmniejszego znaczenia” — cieszy, że są rzeczy, które łączą Narody Rajński i Sarmacki!

PS. 6 miesięcy? Wybory są co pół roku, czy trzy miesiące temu była reelekcja dotychczasowej ekipy?
Odpowiedz Permalink
Michał August Staropodlaski
Bardzo jest mi miło, że pomimo ewidentnego marazmu aktywności, istnieją jeszcze aktywne inicjatywy, wnoszące cenne materiały informacyjnie- opiniotwórcze na sarmacki rynek medialny.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.