Rada Ministrów, Ivo Karakachanow, 19.06.2012 r. o 12:21
Afera kopalniana. Podsumowanie
Seria wydawnicza: Komunikaty Rządowe

podskarbi-ivo.png

Sarmatki i Sarmaci!

Zakończono wypłaty odszkodowań związanych z rozliczeniem tzw. "afery kopalnianej".

Łączna suma wypłaconych odszkodowań wyniosła 4 172 498 ?.

W tym:
Dla akcjonariuszy: 643 663 ?
Dla karczm: 86 913 ?
Dla miejscowości: 4 8278 ?
Dla kopalni: 3 393 644 ?

W związku z brakiem oświadczeń odszkodowania nie zostały wypłacone kopalni Stryjek Wandowice (495 992) ? oraz karczmie Pod Kapitanem Scholikiem (4 319 ?). Obydwie należą do diuka de Miria, po którego ostrej reakcji sądzę, iż nie będzie się domagał tych pieniędzy. W związku z tym wypłaty odszkodowań uważam za zamknięte.

Zwroty od osób które uzyskały nielegalny przychód w związku z posiadaniem akcji wyemitowanych przez kopalnie Fundacyjne to 129 462 ?. W dalszym ciągu trzy osoby nie zwróciły pieniędzy. Pozwy nie będą jeszcze kierowane, liczę na polubowne załatwienie sprawy. Będę o tym informował na bieżąco.

Dotychczasowe saldo to: 4 043 036 ?. Są to pieniądze pozostające w systemie finansowym nielegalnie i jako takie ulegną komisyjnemu zniszczeniu w najbliższym czasie.
3821492016_7b1a758042.jpg

Dziękuję wszystkim za współpracę i wyrozumiałość. Szczególnie dziękuję Skarbnemu Piotrowi Mikołajowi za dokonanie niezbędnych obliczeń.

Pozdrawiam życząc bananów i słodkości w imieniu swoim, Rady Ministrów, spójnego, centralnego systemu bankowo-skarbowego i biurokracji JKM.

Ivo Karakachanow, Podskarbi
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Helwetyk Romański, Ignacy Urban de Ruth, Avril von Levengothon, Krzysztof von Thorn-Macak, Piotr II Grzegorz, Konrad Hohenstauf, Młynek Kawowy, Jan Magov-Zaorski, Vladimir von Hochenhaüser, Goglez Pajzano, Karolina Aleksandra, Mikołaj Torped, Irmina de Ruth y Thorn, Krzysztof Bojar.
Komentarze
Zbyszko Gustolúpulo
Bilans strat całej akcji ograniczył się do jednego diuka - i to uważam za największy sukces! Gratuluje! :D
Odpowiedz Permalink
Ivo Karakachanow
Aktualizacja: Już tylko dwie osoby nie zwrocie nielegalnego przychodu. Czekamy!:)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.