Park Stołeczny, Wojciech Wiśnicki, 08.06.2012 r. o 11:22
Nowy Przewodniczący!

szu_1967.png

Sarmacka Konfederacja Rojalistyczna jest już po wyborach Przewodniczącego SKR. Przedstawiono tylko jedną kandydaturę, Wojciecha baroneta Urbańca, która uzyskała niemal jednogłośne poparcie Konfederacji. Poniżej cytuję oświadczenie dotychczasowego Przewodniczącego SKR.
Mikołaj markiz Wiśnicki herbu Delfin, Przewodniczący SKR, 29.05.2012
Szanowni Konfederaci,

w głosowaniu podczas Zjazdu w Redutowie mającym na celu wyrażenie poparcia dla kandydatury Wojciecha Urbańca na funkcję drugiego Przewodniczącego Konfederacji oddano łącznie 6 głosów. Oddano 5 głosów za zgłoszoną kandydaturą przy 1 głosie sprzeciwu.

Tym samym korzystając z przysługujących mi jeszcze uprawnień Przewodniczącego ogłaszam wszem i wobec, iż Konfederacja uznała kandydaturę Wojciecha Urbańca i jego personę za spełniającą wszelkie warunki i legitymującą się wszelkimi przymiotami, które sprawią, iż poprowadzi Konfederację do sukcesu tak podczas obecnej kadencji, jak i w trakcie przyszłych wyborów do Sejmu Księstwa Sarmacji.

Memu następcy gratuluję, przekazuję wszelkie uprawnienia oraz służę radą i pomocą w razie potrzeby, a wszystkim Konfederatom dziękuję za dotychczasową współpracę i życzę dalszej wytrwałej pracy na rzecz Księstwa Sarmacji.

Przyłożywszy pieczęć Konfederacji i ręką własną podpisawszy ogłoszono w zgodzie z prawami Konfederacji. Dan w Redutowie dnia 29 maja Roku Pańskiego dwa tysiące dwunastego.
(—) Mikołaj mar. Wiśnicki h. Delfin,
Przewodniczący Konfederacji

pieczec.png

Od siebie dodam, że dziękuję za zaufanie i za deklarację pomocy od diuka Mikołaja, który stworzył Konfederację i przewodził w procesie kształtowania tego, co wyszło na światło dzienne 8 kwietnia 2012 roku.
pieczec.png
(—) Wojciech baronet Urbaniec,
Przewodniczący SKR
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Mikołaj Torped, Helwetyk Romański, Karolina Aleksandra, Simon Villee, Ignacy Urban de Ruth.
Komentarze
Michał August Staropodlaski
gratulacje! Życzę owocnej pracy na stanowisku Przewodniczącego. Mam nadzieję, że SKR będzie nadal silnym ugrupowaniem wiernym swoim ideałom.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.