Park Stołeczny, Helwetyk Romański, 06.09.2011 r. o 01:17
Mamy zwycięzcę

szu_246.jpg
Wielkoocka Komisja Kontroli Gier i Zakładów, po wielu minutach rozważania tego, w jaki sposób najlepiej wylosować zwycięzcę, ma niemałą radość ogłosić i poinformować, iż główną nagrodę w pierwszym konkursie audiotele wygrała osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie „Jak ma na imię Książę Sarmacji?”. Była nią, oczywiście, odpowiedź „B. Piotr”.

Zwycięzcą losowania jest pan Markus Hergemon-Euskadi, któremu Jack diuk Korab oraz JKW Piotr Mikołaj, w imieniu Wielkich Oczu s.c., mieli radość wręczyć czek na 7 500 libertów. Gratulujemy oraz zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie, który rozpocznie się już w najbliższą niedzielę.


dotacja-flaga-600.png
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Nikt jeszcze nie lubi tego artykułu.
Komentarze
Markus Arped
Bardzo dziękuję. To dla mnie wielki zaszczyt wygrać pierwszy konkurs audiotele i życzę powodzenia organizatorom w przyszłości. Oby ich sakwy zostały wypełnione tantiemami! ;)
Odpowiedz Permalink
Piotr II Grzegorz
Najlepszym sposobem było wylosowanie numeru komentarza z zakresu od 1 do n (gdzie n - to maksimum) i ewentualne powtórzenie losowania, gdyby trafiła się, jakimś cudem, błędna odpowiedź.... Chociaż nie - bo był limit 10-ciu, więc zobaczenie czy nie ma przypadkiem wcześniej innej ilości komentarzy; wtedy od nowa)... Ciekawy jestem jaką metodę zastosowano?
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Gratuluję!!

A te 2,5k to zwycięzcy zabrano w ramach podatku?;-P
Odpowiedz Permalink
Piotr II Grzegorz
@Pac: 10k było dla mieszkańców Wielkich Oczu. Nie czytałeś tekstu mknącego jak rakieta, małym druczkiem?
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
@II: Nie czytałem :P
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.