Park Stołeczny, Andrzej Swarzewski, 04.09.2011 r. o 08:36
Kasia i Natalia pozostały obywatelkami

"Kasia i Natalia. Imigrantki, które pozostały obywatelkami.
Drodzy Sarmaci!
Być może tytuł tego artykułu (ten na górze artykułu, bo mi ktoś zmienił) stanie się tytułem jakiegoś sarmackiego filmu albo "brazilijskiej" telenoweli. Ja jednak nie mam zamiaru zatrudniać aktorów, by przedstawić opinii publicznej sytuację dwóch emigrantek : Katarzyny Hergemon-Euskadi - FL (lub odwrotnie :D ) oraz Natalii Heleny von Lichtenstein-Hegremon - SIC! Niedawno na forum napisały, że odchodzą z Sarmacji. Wielka strata - płaczą Sarmaci, ale zaraz dodają - Trudno, żyje się dalej. Jednak ja zauważyłem wielką szansę na powrót do księstwa, gdyż ani jedna, ani druga nie zrzekła się sarmackiego obywatelstwa. Podobnie zrobił Pan Jochin odchodząc i powrócił ku zdziwieniu większości po krótkim czasie. Czy redaktorki Zielnyboskiej Plotkary zrobią tak samo? Trudno powiedzieć, ale jest to podejrzane.
Proszę nie odbierać tego jako atak na Baronetessę i Szlachetną Damę, bo doceniam ich wkład w życie Najjaśniejszego Księstwa. Po prostu po co obywatelstwo komuś kto już w Sarmacji nie mieszka? Być może z któregoś z tajnych forum byśmy się o tym dowiedzieli? Niestety możemy tylko spekulować i czekać na wyjaśnienie.
Czołem Wielkiej Sarmacji!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Nikt jeszcze nie lubi tego artykułu.
Komentarze
Goglez Pajzano
Czytając tytuł myślałem że będą to pretensje do Księcia że ich obywatelstwa nie pozbawił
Permalink
Andrzej Swarzewski
Honorowo same powinny się zrzec. Pan, by tego nie zrobił?
Odpowiedz Permalink
Markus Arped
Panie Andrzeju, zarówno moja babcia jak i mama odpoczywają na jakiejś malowniczej plaży. Nie udzielają się przecież publicznie ani nie pełnią żadnych funkcji w innych państwach. Przepraszam, że nawiązuje do reala, ale czy Polacy zrzekają się obywatelstwa, gdy jadą na wakacje albo do pracy w Anglii? Nie, nawet ci tego nie robią, którzy wyjeżdżają tam na stałe. Znam takie przypadki.
Odpowiedz Permalink
Gauleiter Kakulski
Honorowo mógłby się Pan wybrać na niepłatny urlop. Do Anielki, proszę zostawić takie słowa jak "honor", "naród" itp. na przyszłe, dojrzalsze lata, bo ich Pan nawet sparodiować porządnie nie potrafi. W paru miejscach apelowałem do co bardziej narwanych Sarmatów by nie domagali się zrobienia porządku z Pana wypocinami, ale na Pana poziomie rozwoju naprawdę zamiast po "honor" lepiej sięgać jeszcze po "szampan Piccolo".

Zrzędliwy się robię.
Odpowiedz Permalink
Andrzej Swarzewski
"Panie Andrzeju, zarówno moja babcia jak i mama odpoczywają na jakiejś malowniczej plaży. Nie udzielają się przecież publicznie ani nie pełnią żadnych funkcji w innych państwach. Przepraszam, że nawiązuje do reala, ale czy Polacy zrzekają się obywatelstwa, gdy jadą na wakacje albo do pracy w Anglii? Nie, nawet ci tego nie robią, którzy wyjeżdżają tam na stałe. Znam takie przypadki."
Proszę czytać ze zrozumieniem. Pańska babcia i matka odeszły z Sarmacji najprawdopodobniej na stałe.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.