Obchody X-lecia istnienia Sarmacji
Seria wydawnicza: Komunikaty Rządowe

szu_2365.jpg


Kochani Sarmaci!

Już 25 maja czeka nas wydarzenie niezwykłe, bo niepowtarzalne. Oto Księstwo Sarmacji kończy dziesięć lat i oficjalnie wchodzi w fazę „too old”! Wbrew temu co się wydaje, Rząd pracuje pełną parą i przez to nie miał czasu, by napisać coś wcześniej, ale już to naprawiamy!

Obchody tej wspaniałej rocznicy rozpoczną się na czacie sarmackim już o 20:00. Tam czekać będzie na Was cudowny bal, który przejdzie do historii Księstwa! Wspaniałym zabawom, muzyce i tańcom nie będzie końca, a do tego pojawi się sporo niespodzianek.

Na wielki bal zostało zaproszonych wielu zagranicznych gości, którzy zapewne zaszczycą nas swoją obecnością

Oficjalnie wystartujemy o 21:00. Będzie trochę przemów. Przekąski, wspominki i wiele innych ciekawych atrakcji.

Następnie wkroczy Minister Dziedzictwa Narodowego ogłosi wyniki konkursu na Wiersz o Sarmacji, a do tego przedstawi listę szczęśliwców, którzy wzbogacą się o całkiem niezłe pieniądze dzięki Golden Quotes.

Około 21:30 głos zostanie przekazany do Dworu Książęcego, skąd JKM Piotr II Grzegorz pozdrowi poddanych i przemówi do zebranych swym wspaniałym, ciepłym głosem. Następnie uhonoruje tych, którzy swoją pracą na rzecz Księstwa sprawili, że uśmiech gościł na Jego Twarzy, a Jego Oczy mogły z radością patrzeć w przyszłość.

Kiedy już zamilkną fanfary wieszczące zakończenie wystąpienia Jego Książęcej Mości, rozpocznie się część nieoficjalna obchodów. Konkurs z nagrodami dla zainteresowanych i pogaduszki przy szampanie oraz wykwintnych deserach.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Simon Villee, Aleksander Damian Chojnacki, Piotr II Grzegorz, Fryderyk von Hohenzollern, Przemysław Provenzano, Konrad Hohenstauf, Tomasz Sokołowicz, Krzysztof Bojar, Markus Arped, Mikołaj Torped, Ivo Karakachanow, Karolina Aleksandra, Julia von Levengothon, György Róni Karakachanow Jr, Wojciech Wiśnicki, Piotr Belina - Książczak, Tomasz Ivo Hugo, Vladimir von Hochenhaüser, Mateusz von Thorn-Chojnacki, Percy Nightshadow Barbescu-Liberi, Lanigiria von Graudenz, Marcin Sokołowicz-Iwanowicz, Gotfryd Slavik de Ruth.
Komentarze
Konrad Hohenstauf
Gra i trąbi zespół Kombi. Gra i ... zespół z Lubczy ;>
Permalink
Jack von Horn
fajowsko a MON nic nie zorganizował?
Odpowiedz Permalink
Jack von Horn
Wojsko w KS to powinno byc
Odpowiedz Permalink
Markus Arped
Hmm, no nie wiadomo. Ważne, że program jest.
Odpowiedz Permalink
Vladimir von Hochenhaüser
Świetnie. Godzina rozrywki, a potem już tylko "górniczo-hutnicza orkiestra dęta" i inne atrakcje.Mam nadzieję, że z tymi trunkami to chociaż na poważnie...
Odpowiedz Permalink
Jack von Horn
Niech moc będzie z nami
Odpowiedz Permalink
wojtek
Przydała by się Jarzębina,my też musimy się wczuć w euro
Permalink
Vladimir von Hochenhaüser
Pogadamy, jak będzie Euro Sarmacja... może w 2016, kto wie...
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Jest okazja jest imprezka
Kurcze to już 10 lat... czekamy kolejnych okrągłych rocznic
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.