Park Stołeczny, Jan Magov-Zaorski, 03.09.2011 r. o 08:42
Komentarz 4

avatar_250.png
V. Komentarz:
Kopalnie

Nastąpiła całkowita zmiana układów sił na rynku kopalń jest to spowodowanie powrotem dawnych potentatów gospodarki i uzyskana przez nich odszkodowania za straszone mienie z Syriusza w Sarmacji nazywają to wydarzeniami mianem „Przepad”. Dwóch potentatów uruchomiło natychmiast środki uzyskanie z przepadu w rynku kopalń i dlatego odnotowaliśmy skok inwestycji o 420% i salony spadek salda kopalń o 1524% jest to spowodowanie oczywiście olbrzymy kwotami, które zainwestowali w rynek Ci dwaj potentaci.
Dom Statystyk Camelon jest z siebie dumny ponieważ prawie poprawnie przewidział przychód kopalń z tego okresu pomyliśmy się tylko o 6% na korzyści kopalń wzrost dochodów wynosił 40%. Zwiększyła się też liczba wydobyć o 12% i to tego wzrosła średni przychód z jednego wydobycia o 25%. Akcjonariusze też powinny być zadowolenie zarobili na dywidendach o 1% więcej niż poprzednim okresie.

PROGNOZA:
Wzrost przychodów kopalń do poziomu 2,22 mln libertów. Oczywiście dynamiczny rozwój rynku.

UWAGA:
Dom Statystyk Camelon uzyskało nieoficjalne i niepotwierdzone informacje, że w wrześniu może nastąpić krach na rynku kopalń podobno kopalnie mają zmniejszyć przychód z wydobyci o 50% ma być to podobno spowodowanie falą strajków górników w kopalniach.

Karczmy

Promyczek słońca oświetlił rynek karczm a mianowicie wzrósł przychód karcz o 7%. Ale i tutaj też
nastąpiły pewnie zmiany nie tak diametralne jak na rynku kopalń znów wszystkiemu winny jest potentat, który dostał olbrzymie odszkodowanie i też postanowił zaistnieć na rynku karczm może dlatego znów odnotowaliśmy spadek sald w karczmach o 47%. Trudno powiedzieć czym to jest spowodowanie, może za dużo ilość wysoko jakościowych trunków co powoduje zmniejszenie ilości kupowanych trunków. A może właściciele karczm powinny większą wagę przyłożyć na reklamę. Ten rynek cofa się.

PROGNOZA
Dalsze cofanie się rynku.

Cena zboża
I tutaj też się nie odbyło bez zmian ale tym razem nie był spowodowanie przez potentatów tylko ogólnym trendem na odbudowania starych i zapominanych miast. I co za tym idzie była dużo imigracja w Sarmacji i Grodzisk stracił pozycje lidera co to liczby mieszkańców na jego miejsce zajęło właśnie nie dawno odbudowanie miasto Wandowice. Związku z tym imigracją zmieniły się ceny poszczególnych miastach ale ogólna tendencja jest zwyżkowa. Wzrost średniej ceny sprzedaży zboża o 3%

PROGNOZA
Dalszy wzrost cen
Pragnie na koniec przypomnieć ze istnieje możliwości zamówienie statystyk indywidualnych z prognozą.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Nikt jeszcze nie lubi tego artykułu.
Komentarze
Ivo Karakachanow
Niech żyje tow. Zaorski!
Odpowiedz Permalink
Piotr III Łukasz
Przepraszam, jeżeli można, oczywiście, ten fragment: "Nastąpiła całkowita zmiana układów sił na rynku kopalń jest to spowodowanie powrotem dawnych potentatów gospodarki i uzyskana przez nich odszkodowania za straszone mienie z Syriusza w Sarmacji nazywają to wydarzeniami mianem „Przepad”. Dwóch potentatów uruchomiło natychmiast środki uzyskanie z przepadu w rynku kopalń i dlatego odnotowaliśmy skok inwestycji o 420% i salony spadek salda kopalń o 1524% jest to spowodowanie oczywiście olbrzymy kwotami, które zainwestowali w rynek Ci dwaj potentaci" to kogo konkretnie dotyczy? Ewentualnie - których kopalń?
Odpowiedz Permalink
Jan Magov-Zaorski
Miałem na myśli Ciebie i Jakuba Bakonyi. Kopalnie Fundacyjna i Holding one zanotowały olbrzymie i nie spotykanie do tej pory straty na rynku co jest oczywiście spowodowanie olbrzymy nakładamy finansowym na inwestycje
Odpowiedz Permalink
Piotr III Łukasz
Aha. No to:

1. Nigdy nie byłem potentatem gospodarki, byłem po prostu bogaty - gospodarka nigdy mnie specjalnie nie interesowała i się nią nie zajmowałem (za wyjątkiem początków Syriusza - ale krótko).
2. Nie uzyskałem odszkodowania za straszone (choć wiem, że miało być: stracone) "poprzepadowe" mienie z Syriusza.

Tak więc są to spekulacje wyssane z palca.

Dzięki za uwagę.
Odpowiedz Permalink
Jan Magov-Zaorski
Dom Statystyk Camelon nie miał takich informacji. Przepraszamy.
Odpowiedz Permalink
Piotr III Łukasz
Tego to ja się spodziewam.
Tylko spodziewałbym się, że nie mając informacji na dany temat, nie będzie ich podawał wcale, nie?
Nie ma sprawy.
Ja tylk w kwestii formalnej.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.