Park Stołeczny, Michaś Elżbieta II, 05.05.2012 r. o 06:53
Kandydaci na męża (6): Grigorij

Szósty kandydat ma bardzo wiele atutów. Przede wszystkim - jest Papieżem Świeckiego Kościoła Wandejskiego. Jako Barack Osama XXIII kieruje Kościołem od początku grudnia zeszłego roku, a niewykuczone, że jego kadencja ulegnie przedłużeniu - już zapowiedział, że będzie ubiegał się o reelekcję. Skoro więc duch Wandy wskazuje tego kandydata, czyż Michał Feliks może nie wziąć tego pod uwagę?

Błyskotliwa jest również cywilna kariera Grigorija. Za kilka dni zostanie najprawdopodobniej Kanclerzem Księstwa Sarmacji, biorąc na barki ciężar spraw państwowych. Posada Pierwszego Męża z pewnością połechtałaby ego Michała Feliksa i zaspokoiłaby jego namiętność do oficjalnych bali. Argumentem na korzyść tej kandydatury jest również wandejska przeszłość Grigorija.

Nie jest to oczywiście kandydat idealny. Politycznie Grigorij zadarł właśnie bobu Michałowi Feliksowi, odrzucając - a właściwie ignorując - ofertę zawarcia koalicji. Czy będzie to miało wpływ na erotyczny osąd? Czy Michał Feliks zachwyci się papieską tiarą i kanclerskim berłem?
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Mikołaj Torped, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, György Róni Karakachanow Jr, Fryderyk von Hohenzollern.
Komentarze
Mikołaj Torped
Wandejską przeszłość i teraźniejszość ma współkandydat małżonek mój Alojzy, jest znanym z radykalnym poglądów członkiem Opus Vandi.
A bale? Mój drogi, na Dworze w Almerze byłbyś znowu królową ludzkich serc i parkietu.
Odpowiedz Permalink
ppłk Alojzy Pupka-Bumbum
Grigoriju, nóż wrażasz w me serce stając ze mną w miłosne szranki. Ale nie oddam ci lekko pola, nie licz na to. Ojcem Świeckim jest się parę miesięcy, a elektronem świeckiego miasta Leben City − całe życie!
Odpowiedz Permalink
György Róni Karakachanow Jr
Drogi Alojzy, co jak co ale Barack Osama XXIII i przyszły kanclerz ma większe szanse niż ty. Ja mogę zaoferować mojemu małżonkowi bananowe życie w Ciuad de Bravo.
Permalink
Markus Arped
I tak wszyscy wiedzą, że Patrik wygra!
Odpowiedz Permalink
Damian Konieczny
Niezawarcie tego związku było poważnym błędem politycznym. Oby się nie zemścił.
Permalink
Damian Konieczny
Błąd, oczywiście, nie związek. Ani niedoszły Mąż. Chociaż kto go tam wie.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.