Park Stołeczny, Michaś Elżbieta II, 05.05.2012 r. o 01:16
Kandydaci na męża (5): Pavel Svoboda

Kandydatura z dalekiego kraju. Ambasador Dreamlandu w Sarmacji tak dalece pragnie związać się z naszym krajem, że pragnie sarmackiego męża. Jego zgłoszenie należy traktować również w kategoriach politycznych; oto ważna postać ekorzyńskiego mejnstrimu staje w konkury do byłego władcy Sarmacji.

Sytuacja jest tym pikantniejsza, że Pavel Svoboda również rządził swoim krajem. Nadto, kiedy koronowano go na Króla Dreamlandu propozycję zamążpójścia złożył mu nie kto inny jak...Michał Feliks! Za pośrednictwem Piotra Grzegorza na ręce ówczesnego króla Pavla trafiła wzruszająca aplikacja, w której Michał Feliks deklaruje, że jest w stanie dreamlandzkiego władcę "szczerze pokochać". Konkury zostały jednak odrzucone.

Dziś sytuacja się odwraca i to imć Svoboda stara się o rękę Michała Feliksa. Czy temu wciąż zależy na Dreamlandczyku? Czy ucieszył się z takiego obrotu spraw? Czy przeciwnie - w akcie zemsty odrzuci jego aplikację? Zostańcie Państwo z nami, będziemy donosić o biegu spraw!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Helwetyk Romański, Michael von Lichtenstein, György Róni Karakachanow Jr, Pavel Svoboda, Mikołaj Torped.
Komentarze
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Nie ma tak dobrze :d Konkury odrzucił,a więc Michale też odrzuć :D
Odpowiedz Permalink
Michael von Lichtenstein
POŚLUB! :D
Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Michael ja jestem mu przeznaczony ^^

Byłem specjalnie u wróżki ^^
Odpowiedz Permalink
Pavel Svoboda
Chciałbym dodać istotny argument przemawiający na moją korzyść. Przyjęcie mojej kandydatury przez WKW ma potencjał wnerwienia największej ilości osób. Bez względu na to czy wybór padnie na jednego z młodych i pięknych czy na jednego ze starych towarzyszy broni, reszta kandydatów odbierze to zapewne ze zrozumieniem i w sposób dżentelmeński. Jeśli jednak wybrankiem zostanie OBCY, ohoho, wtedy zazdrość i nienawiść zapłonie, jak wiec na jasnogórskich zboczach.
Permalink
Michael von Lichtenstein
Ekscelencjo Ambasadorze - jako częstochowianin zdecydowanie protestuję przeciwko uciekaniu się do przykładu błoni jasnogórskich! :D :P
Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Panie Ambasadorze. Ja jestem tylko zdolny z nim być :D
Odpowiedz Permalink
Piotr II Grzegorz
Jestem zdecydowanym zwolennikiem niniejszej kandydatury. Nie tylko kulturalny i z dobrej królewskiej rodziny, ale powszechnie wiadomo, obdarzony przez Wandę jest szczodrze.
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Na Wandy szczęście Albercik jest za mną ^^

A to pociecha Michała :D
Odpowiedz Permalink
Mikołaj Torped
Ekscelencjo Ambasadorze, byłbym rad przegrać z WKW. Zniósłbym to po dżentelmeńsku, gdyż szczerze nie wyobrażam sobie przegrać z którymkolwiek z ździrowatych konkurentów sarmackich.
Odpowiedz Permalink
ppłk Alojzy Pupka-Bumbum
Co bynajmniej nie znaczy że składamy broń i opuszczamy nasze miecze, nieprawdaż najdroższy?
Odpowiedz Permalink
Mikołaj Torped
Mieczy nie opuszczamy, zwarte i gotowe prężnie wznoszą się ku niebu. Będziemy walczyć o Michasia Elżbietę do końca.
Odpowiedz Permalink
Damian Konieczny
Ptysiu, odradzam. Popłuczyn po drugowojennym sojuszu dreamlandzko-scholandzkim nie ruszamy!
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.