Park Stołeczny, Michaś Elżbieta II, 04.05.2012 r. o 11:05
Kandydaci na męża (4): mdgr Pupka & Bumbum

Niczym Polska i Ukraina, kandydaci Alojzy Pupka i Majkel Bumbum postanowili połączyć siły, by utworzyć z Jego Książęcą Wysokością Michałem Feliksem małżeński trójkąt. Co ciekawe, obaj kandydaci są związani z Michałem Feliksem od wielu lat.

Mandragor Wandystanu, długoletni lider tego państwa, Alojzy Pupka, jest prawdziwym bohaterem pracy socjalistycznej. Wierny druh Michała Feliksa na szczytach władzy Wandystanu, sprawował w tym kraju władzę na bodaj każdym stanowisku. Niestrudzony orędownik, dzielny przodownik, doprawdy, świadom, że źródłem trudności jest liberalizacja poglądów na wiele spraw. W rozmowie o swojej współkandydaturze zapewniał, że wraz z Majkelem Bumbumem są gotowi i wilgotni.

Majkel Bumbum zaś był już mężem Michała Feliksa! Dawne to co prawda dzieje, jednak ówczesny Król Baridasu wziął z JKW ślub, po którym Michał Feliks został Królową jako Michaś Elżbieta. Małżeństwo, jak przystało na kraj południowy, targane było licznymi nieporozumieniami, aferami i zdradami, a wreszcie zakończyło się z hukiem. Czy jednak Michał Feliks zdecyduje się wybaczyć? Czy odezwie się w nim tęsknota za Wandystanem z jednej, i za romantycznymi czasami w słonecznym Baridasie z drugiej strony? Czekamy na rozstrzygnięcie!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: ppłk Alojzy Pupka-Bumbum, Mikołaj Torped, Piotr II Grzegorz, Helwetyk Romański.
Komentarze
Mikołaj Torped
Baridas-Wandystan, czego WKW chce więcej? Po adopcji, aborcji i kolejnej adopcji wnioskuję, że wchodzi WKW w okres intensywnego rozpłodu. Przypomnę, że stworzyliśmy bardzo liczny i potężny ród, mój materiał genetyczny jest więc sprawdzony.
Odpowiedz Permalink
ppłk Alojzy Pupka-Bumbum
W komplecie dostajesz jednego małżonka stabilnego, sprawdzonego przez lata, oraz jednego świeżutkiego niczym poranna bryza na polu brukwi nieopodal Ryżego Zdroju. Idealna kombinacja stabilności z odrobiną szaleństwa i młodzieńczej werwy. Jesteś tego warta, Michasiu Elżbieto!
Odpowiedz Permalink
Mikołaj Torped
Może to nasz urok, może to maybelline!
Odpowiedz Permalink
Piotr II Grzegorz
Mocna kandydatura.
Odpowiedz Permalink
Irmina de Ruth y Thorn
ha, ale i tak nic nie przebije kandydatury mego wnuka Patrika
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Nie polecam Pupki :D
Odpowiedz Permalink
ppłk Alojzy Pupka-Bumbum
Nie używam maybelline, bo nie przestrzegają zasad fair trade w swoich fabrykach w Samundzie, a zatem musi to być nasz urok!
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Czyżby aluzja do moje maybelline ? ;>
Odpowiedz Permalink
Mikołaj Torped
Ideowo również w pełni zaspokajamy potrzeby Jego Książęcej Wysokości, towarzysz mąż mój jest najgorętszym zwolennikiem pornosocjalizmu, co bezapelacyjnie musi trafiać do radykalnie lewicowej wrażliwości społecznej JKW. Ja natomiast w swoim monarchofaszyźmie, łechcę mroczną część Księcia-Seniora - niezapomnianego Dartha Wandera.
Odpowiedz Permalink
Damian Konieczny
Nie wiem czy mi wypada, jako pierwszemu gościowi mandragorskiej macicy, ale ta kandydatura wydaje mi się interesująca.
Permalink
Damian Konieczny
Właśnie doszedłem do wniosku, że mogłem zostać źle zrozumiany. Pierwszy gość macicy jako twórca, nie tworzywo.
Permalink
ppłk Alojzy Pupka-Bumbum
Dla mnie JKW Michał Feliks a.k.a. Lord Darth Wander wciąż pozostaje podpułkownikiem Michasiem Winnickim-Koniecznym, tak jak wtedy gdy go poznałem.
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Już się tak Pupka nie podlizujcie, chociaż faktycznie, wciąż się nim czuję :D
Odpowiedz Permalink
ppłk Alojzy Pupka-Bumbum
Ja się nie podlizuję tylko przypominam: te parne noce na Bulwarze Ofiar Heteroseksualizmu, ty − doświadczony i zamężny mandragor, ja − młody i pełen zapału bolszewik, księżyc w pełni i śpiew kukuła inkaskiego dochodzący z parku Otto Grotewohla. Plus soundtrack do tego.

i co? Wyjdziesz teraz za innego, chuju?! :D
Odpowiedz Permalink
Mikołaj Torped
O, Wasza Królewska Wysokość, otwarły sie usta Pierwszego, czyż go nie posłuchasz?
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.