Goniec Czarnoleski, Krzysztof Czuguł-Chan, 04.05.2012 r. o 08:13
Kiełbasa Czarnoleska Powyborcza
Seria wydawnicza: Kiełbasa Czarnoleska

Rozpoczęło się zbieranie zgłoszeń na kolejny turniej snookerowy organizowany przez Sarmacki Związek Gier Bilardowych. Będzie to memoriał Stephena Hendry’ego. Organizatorzy oceniają, że można się spodziewać mimowolnego naśladowania ostatnich frame’ów Stephena w jego karierze przez znaczną część zawodników1.
?dd?

Tuż po zakończeniu wyborów, gdy wszystkie komitety powoli się rozprężały, przy siedzibie SKR Straż Redutowa zatrzymała Katarzynę I., która schowana pod dość okazałą tują, fotografowała przez okno przebierającego się do snu Zbyszka von Thorn-Brońka. Przyłapana na gorącym uczynku tłumaczyła się, że zbiera materiały do Plotkary na temat ubiorów kandydatów do Sejmu. Tym tłumaczeniom nie dała wiary Straż, gdy na karcie pamięci w aparacie znaleziono roznegliżowane fotografie prominentnych działaczy z różnych partii.
Obiekt zainteresowania podglądaczki skwitował całe zajście dość krótko - „Kto w dzisiejszych czasach używa kart MMC i robi w nocy zdjęcia z ustawionym tak niskim iso?”.
?dd?

Książę-Senior Michał Feliks, rozgoryczony utratą syna, który został poddany aborcji w wieku lat 20, przysposobił sobie Alberta Liderskiego, by, jak sam twierdzi, to dorastające w oczach dziecko miało od kogo uczyć się złych nawyków.
?dd?

Ciepło odebrany przez Sarmatów powrót Mapy został o wiele mniej przyjemnie przyjęty przez zamieszkujące terytorium Sarmacji bawoły. Gnębione przez niezliczone rzesze myśliwych postanowiły złożyć wniosek grupowy o zakaz zbliżania się.
?dd?

Rodzina Iwanowiczów ciągle się rozrasta. Niedawno adoptowany został Patrick Sedrowski, dobrze zapowiadający się nowy2 Sarmata. Centrum Adopcji im. Teutońskiej Rodziny zachęca wszystkich nowych mieszkańców, którzy jeszcze nie mają pomysłu na nazwisko, do wpisywania we wniosku imigracyjnym nazwiska Iwanowicz, a następnie do zgłoszenia się do Centrum w celu adopcji.
?dd?

Prefekt Generalny otrzymał doniesienie o możliwości popełnienia czynu zabronionego (w myśl art. 42 pkt.5 Kodeksu Sprawiedliwości) przez Fryderyka von Hohenzollerna, który według świadków zwracał się wielokrotnie do Lanigirii de Sagre nieprzysługującym jej tytułem nazywając ją „Księżniczką”.
?dd?

Czarnoleskie Zakłady Produkcji Wędlin przepraszają swoich klientów za zatrucia pokarmowe i wzrost zachorowalności na raka wynikające ze spożycia ich produktów. W ramach rekompensaty w modlitwie polecają ich opiece Wandy i przypominają, że po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się.

__________
1 Stephen Hendry grał naprawdę fatalnie.
2 Nowy, bo wcześniej nie był prawie aktywny3.
3 Zrobię jeszcze odniesienie do odniesienia, żeby całość wyglądała profesjonalniej i obficiej.Każdy dodany komentarz to nowy szprot na mapie.

Kiełbasa Czarnoleska od dzisiaj także w chrupiącej skorupce o smaku chleba.

Redakcja Tygodnika Wszetecznego stołuje się wyłącznie w Zakładzie Meblarskim pw. Świeckiego Krystyny w Wielkich Oczach.
Najlepsze stoły za najniższą cenę.
Polecam, Krzysztof Czugała.

Ten artykuł zawierał lokowanie produktu.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Mikołaj Jan, Paviel Gustolúpulo, Irmina de Ruth y Thorn, Fryderyk von Hohenzollern, Markus Arped, Piotr II Grzegorz, Julia von Levengothon, John Rasmusen, Simon Villee, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Mikołaj Torped, Goglez Pajzano, Gustaw Witkowski, Helwetyk Romański, Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki, Wojciech Wiśnicki, Karolina Aleksandra.
Komentarze
Irmina de Ruth y Thorn
Oh Krzysiu Krzysiu, pięknie :D nie wiedziałam że SKR ma swą straż, cholera a mówiłam moim ochroniarzom żeby mnie pilnowali i podnieśli. No żesz Ty, następnym razem uda mi sie zrobić zdjęcia markizowi Zbyszko von Thorn-Broniek, temu przystojniakowi :D :D
Odpowiedz Permalink
Fryderyk von Hohenzollern
Jak zawsze pierwsza klasa :D
Odpowiedz Permalink
Piotr II Grzegorz
Ależ się uśmiałem! Cudowne. O adopcjach i aborcji perełki. Zresztą wszystko perełki.
Odpowiedz Permalink
Simon Villee
taaantiem :D najlepsze to z księżniczką
Permalink
Yupeng Beijin-Zhao
♩♪♫♬
Prefekt Generalny otrzymał doniesienie o możliwości popełnienia czynu zabronionego (w myśl art. 42 pkt.5 Kodeksu Sprawiedliwości) przez Fryderyka von Hohenzollerna, który według świadków zwracał się wielokrotnie do Lanigirii de Sagre nieprzysługującym jej tytułem nazywając ją „Księżniczką”.

Kiełbaska dla Prefekta :D!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.