Park Stołeczny, Andrzej Swarzewski, 29.08.2011 r. o 10:20
Chuligani chcą zabrać krzyż

Dzisiaj około godziny dwudziestej kilkunastoosobowa grupa chuliganów zaczęła kijami bejsbolowymi atakować grupkę ludzi ustawionych przed krzyżem, który znajduje się pod Sejmem Księstwa Sarmacji.
[img]http://www.google.pl/imgres?q=chuliganie&um=1&hl=pl&rlz=1C1SKPH_en___PL388&biw=1280&bih=869&tbm=isch&tbnid=WCW3jzybDe3f3M:&imgrefurl=http://loleczek.wordpress.com/chuligani/&docid=FcSuaFTi3BkyVM&w=460&h=296&ei=PvJbTu__F83Xsgbaw4mrAg&zoom=1&iact=hc&vpx=959&vpy=95&dur=2090&hovh=180&hovw=280&tx=177&ty=62&page=1&tbnh=107&tbnw=166&start=0&ndsp=30&ved=1t:429,r:5,s:0[/img]
Trzech starszych ludzi odwieziono do szpitala w Grodzisku. Według lekarzy ich życie nie jest zagrożone. W krzyż rzucano niestety jajkami pomalowanymi na czerwono, co wzbudziło podejrzenia bezradnych obserwatorów.
[img]http://www.google.pl/imgres?q=rzucanie+jajkami+w+okna&um=1&hl=pl&rlz=1C1SKPH_en___PL388&biw=1280&bih=869&tbm=isch&tbnid=uFkK_DHiFY2XyM:&imgrefurl=http://caplanepourmoi.blog.onet.pl/1,AR3_2007-04_2007-04-01_2007-04-30,index.html&docid=5Vu9aPz0uUkcjM&w=429&h=322&ei=U_NbTsC7LoL_4QTzlrisBQ&zoom=1&iact=hc&vpx=191&vpy=71&dur=165&hovh=194&hovw=259&tx=200&ty=105&page=2&tbnh=151&tbnw=201&start=30&ndsp=20&ved=1t:429,r:0,s:30[/img]
Według radykalnych organizacji, które uważają Patriotyczną Ligę Narodową za partię centrową Rząd Ludowy powołał Służby Bezpieczeństwa, które przebrane w stroje chuliganów rozpoczęły bijatykę.
Patriotyczna Liga Narodowa zapowiedziała na jutro spotkanie zarządu partii, a następnie wystąpienie prezesa m.in. odnośnie wydarzeń Protestu Przeciw Sarmofobii oraz próby odebrania oraz publicznego znieważenia krzyża.
[img]http://www.google.pl/imgres?q=bitwa+o+krzy%C5%BC&um=1&hl=pl&rlz=1C1SKPH_en___PL388&biw=1280&bih=869&tbm=isch&tbnid=HovPJZWdSL8NjM:&imgrefurl=http://fakty.interia.pl/tylko_u_nas/wywiady/news/gronkiewicz-waltz-krzyz-to-nie-moja-kompetencja,1527078,766&docid=1wOIPT1nwrih4M&w=600&h=400&ei=OfRbToTONcv04QSIrr2sBQ&zoom=1&iact=hc&vpx=626&vpy=373&dur=400&hovh=167&hovw=227&tx=168&ty=68&page=2&tbnh=164&tbnw=219&start=26&ndsp=19&ved=1t:429,r:16,s:26[/img]
Czołem Wielkiej Sarmacji!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Nikt jeszcze nie lubi tego artykułu.
Komentarze
Leszek de Ruth
Jak mawia mój przyjaciel: "Milcz chamie, bo Ci naubliżam". Pozdrawiam serdecznie, panie Andrzeju :D
Odpowiedz Permalink
Jan Magov-Zaorski
Czy to już nie jest przesiada?
Odpowiedz Permalink
Jan Magov-Zaorski
poprzedni komentarz jest skierowani do Andrzeja Swarzewskiego mówią w Twoim językiem "Jesteś idiotą i gówniarzem"(tak wiem jest to forma obrażająca ale jakby użył bardziej wyrafinowanych słów to Andrzej mógłby nie zrozumiesz), który nie jest w stanie zrozumiesz pewnych spraw...
Odpowiedz Permalink
Andrzej Swarzewski
"Jak mawia mój przyjaciel: "Milcz chamie, bo Ci naubliżam". Pozdrawiam serdecznie, panie Andrzeju :D"
Dziękuję i nawzajem xD
"Czy to już nie jest przesiada?"
Przesadą jest nazwanie rządu państwa monarchicznego "Rządem Ludowym".
Odpowiedz Permalink
Ivo Karakachanow
Przesadą są kłamstwa na temat rządu państw (proszę wskazać miejsce w którym znajduje się informacja rządu o tym powołano Służbę Bezpieczeństwa?) w którym właśnie pan został szlachcicem. A szlachectwo obowiązuje. Tak przy okazji: Do you want to go...
Odpowiedz Permalink
Andrzej Swarzewski
""Jesteś idiotą i gówniarzem""
Cieszę się, że w końcu Rząd Ludowy pokazuje kulturę ludową, szkoda, że Wandystanu...
Odpowiedz Permalink
Jan Magov-Zaorski
A Ty, drogi Andrzeju pokazujesz kulturę, przepraszam, że użyje realnego przykładu ale mi się po prostu nasuwa, śp. Andrzeja Leppera
Odpowiedz Permalink
Ivo Karakachanow
Szkoda, że ktoś tu wcześnie pokazał kulturę pisząc na Forum Centralnym o cytuję: "czerwonej hołocie". Najpierw Pan obrażą ludzi, apotem dziwi się, że nie przepraszają za to, że się urodzili tylko zniżając się do pana poziomu odpowiadają w podobnym stylu.
Odpowiedz Permalink
Andrzej Swarzewski
Warto przypomnieć, że mój imiennik również był nacjonalistą :)
A czy ja ponoszę odpowiedzialność za to co mówią narracyjne organizacje bardziej radykalne od PLN?
Odpowiedz Permalink
Ivo Karakachanow
Ty nie jesteś organizacją młody, ty jesteś idiotą. Proponuję nie karmić trola.
Odpowiedz Permalink
Andrzej Swarzewski
I to Pan mnie podał do sądu za język "nienawiści"?
Odpowiedz Permalink
Jan Magov-Zaorski
Popieram wniosek mojego poprzednika. Ta rozmowa do niczego nie prowadzi, no chyba, że to większej głupoty
Odpowiedz Permalink
Jakub Bakonyi
Panie Andrzeju, a jak by Pan określił swoje zachowanie? Nie budzi to w Panu ŻADNEJ refleksji, że inni ludzie Pana tak określają?

Apeluję do Pana raz jeszcze: niech Pan w końcu ujarzmi swój niewyparzony, niedoświadczony język. Niech Pan nie wypowiada się na tematy, w których kompromituje się Pan swoim brakiem wiedzy.

Nie ma Pan zielonego pojęcia o tym, czym jest socjalizm, faszyzm czy choćby język urzędowy. Nie wie Pan, jaka jest rola konstytucji, nie zna Pan podstaw prawa.

W jednym poście pisze Pan, że popiera Pan takie a takie partie, w kolejnym wykazuje się Pan nieznajomością choćby fundamentalnych poglądów tych ugrupowań.

Operuje Pan określeniami, których Pan po prostu nie rozumie. I nie miałbym tego Panu za złe, gdyby to w końcu do Pana dotarło. Niechże się Pan zajmie jakimiś sprawami samorządowymi czy czymś, niech Pan spożytkuje jakoś inaczej tę energię, którą obecnie wykorzystuje Pan do opluwania wszystkiego wokół. Widok tego, co robi Pan obecnie jest ŻAŁOSNY.
Permalink
Andrzej Swarzewski
A świstak siedzi i zawija w sreberka...
Odpowiedz Permalink
Markus Arped
"A świstak siedzi i zawija w sreberka..."

Nic mądrzejszego już pan nie mógł napisać? Wprawdzie nie jestem za komunizmem, ale również uważam, że to co pan pisze jest naprawdę głupie i pełne nienawiści. Aż się chce powiedzieć: "Nigdy nie dyskutuj ze Swarzewskim. Sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem".
Odpowiedz Permalink
Jan Magov-Zaorski
Coś tym jest ;)
Odpowiedz Permalink
Andrzej Swarzewski
"Nic mądrzejszego już pan nie mógł napisać? Wprawdzie nie jestem za komunizmem, ale również uważam, że to co pan pisze jest naprawdę głupie i pełne nienawiści. Aż się chce powiedzieć: "Nigdy nie dyskutuj ze Swarzewskim. Sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"."
Tak, tak. To Wasza specjalność wyzywać od oszołomów.
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Żądam usunięcia krzyża spod gmachu Sejmu!!! "Niech Pan Papież jeszcze tego jednego krzyża zabierze!"
Odpowiedz Permalink
Jan Magov-Zaorski
A tak swoją drogą, Panie Andrzeju nadal czekam na Pana odpowiedzi na temat moich wypowiedzi na temat gospodarcze, za które nie wziąłem odpowiedzialności
Odpowiedz Permalink
Markus Arped
"Tak, tak. To Wasza specjalność wyzywać od oszołomów".

Ależ ja nikogo nie wyzywam od oszołomów.
Odpowiedz Permalink
Jakub Bakonyi
Eh, walka z wiatrakami...
Permalink
Vladimir ik Lihtenštán
To już robi się niesmaczne i spleśniałe :(
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Nieoficjalne sprostowanie: nie kilkunastoosobowa grupa, tylko dwudziestoparo, nie chuliganów, a pracowników szpitala psychiatrycznego, nie bejsbolowymi kijami, a kaftanami, nie 3 a 30, na oddziale schizofrenii maniakalnej nie może zagrażać nic ich życiu, ponieważ są tam przedsiębrane wszelkie możliwe środki bezpieczeństwa.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.