Rada Ministrów, Paviel Gustolúpulo, 19.03.2012 r. o 01:05
Instrukcja obsługi Katalogu Stron Sarmackich
Seria wydawnicza: Komunikaty Rządowe

szu_1788.jpg
Drodzy Sarmaci!

Jak pewnie większość z Was zauważyła, jakiś czas temu na głównej stronie Księstwa pojawił się odnośnik do Katalogu Stron Sarmackich. Jako, że jestem osobą odpowiedzialną między innymi za Katalog pozwolę sobie napisać kilka słów „instrukcji” tak żeby mi się pracowało łatwiej a Wam było milej. Więc do rzeczy.

Każda dodawana strona powinna zawierać nazwę oraz awatar. Jeśli chodzi o nazwę to każda dłuższa niż 25 znaków zostanie obcięta. Natomiast w kwestii awatar to dopuszczalny format pliku graficznego: jpg, gif, png; o rozmiarach nie mniejszych niż 125 × 125 px; nie większych niż 600 × 600px; do 1 megabajta. Od razu uprzedzam, że mnie osobiście interesuje również estetyka i awatary w formie literek napisanych ołówkiem w paincie nie przejdą.

To tyle jeśli chodzi o kwestie techniczne. A teraz trochę o tym jakie strony i jakie odnośniki dodawać. Jak sama nazwa wskazuje jest to „Katalog Stron Sarmackich” więc proszę o niedodawanie odnośników do głównej strony z instytucji z jednym i jedynym wyjątkiem, o którym poniżej.

Jeśli chcecie dodać stronę miejscowości/inicjatywy kulturalnej/etc. to odnośnik powinien przekierowywać na stronę internetową danej inicjatywy. Tymczasowo akceptuję odnośniki, które przekierowują do strony aktualności w Złotej Wolności, ale z zastrzeżeniem, że przy najbliższym przeglądzie wszystkie te strony wylecą.

Jeśli chcecie dodać stronę gazety/agencji prasowej to ze względu na specyfikę Złotej Wolności należy podawać odnośnik do aktualności. Jest o tyle wygodne, że każdy nowy mieszkaniec może od razu przeglądnąć większość artykułów.

Jeśli chcecie dodać do katalogu stronę partii politycznej to akceptuję odnośniki do głównej strony instytucji. Robię to tylko dlatego, żeby wszystko było w jednym miejscu widoczne i przejrzyste. Od razu śpieszę sprostować — nie obiecuję, że polityka dotycząca tej kategorii nie ulegnie zmianie, ale nawet jeśli to wcześnie każdy będzie o tym wiedział.

W niedługim czasie strony, które obecnie znajdują się w Katalogu zostaną przeglądnięte i jeśli nie będą spełniać wyżej wymienionych zasad to zostaną usunięte. Jeśli ktoś chciałby tylko podmienić odnośnik do strony to proszę pisać do mnie poprzez Złotą Wolność.

Pozdrawiam,
Paviel von Thorn-Broniek
Sekretarz ds. Rewitalizacji Instytucji Sarmackich
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Nikt jeszcze nie lubi tego artykułu.
Komentarze
Avril von Levengothon
Super, to ja nakręcę i o tym wideo poradnik dla leniwych i niełapiących :)
Odpowiedz Permalink
Helwetyk Romański
Odpowiedz Permalink
Avril von Levengothon
Ide spać, dobranoc
Odpowiedz Permalink
Helwetyk Romański
Avril: złe okno. ;-)
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
To się Akrypa zasmuci, bo już PLN zgłosił :(
Odpowiedz Permalink
Yupeng Beijin-Zhao
Przeczytałem Instrukcja Obsługi Kaniewskiego :/.
Odpowiedz Permalink
Andrzej Swarzewski
Xi, w czym Towarzysz Generał Ci zawinił?
Odpowiedz Permalink
Yupeng Beijin-Zhao
Nic, zwidy mam. Towarzysz Generał od siedmiu boleści ...
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.