Rada Ministrów, Mikołaj Jan, 28.01.2012 r. o 11:59
Podsumowanie kadencji
Seria wydawnicza: Orędzia Kanclerza

Sarmatki i Sarmaci,

jako, że kadencja zbliża się do końca powinien przyjść czas na podsumowanie pracy Rady Ministrów w trakcie ostatnich trzech miesięcy. Właśnie teraz powinniście czytać przydługie i nudne wymienianie sukcesów rządu pod moim kierownictwem i wszystkich wspaniałych działań, jakie dokonaliśmy oraz parę delikatnych słów samokrytyki przy wszystkich błędnych decyzjach bądź chwilowych przestojach, jednakże- brak weny by to pisać.

Bardziej poważnie zaś, sondaż przeprowadzony przez TIBOP w dniach 26 - 28 stycznia i jego wyniki podsunęły mi lepszy pomysł na swoiste podsumowanie minionej kadencji.

Uznałem, że najlepiej będzie poznać Wasze zdanie na temat prac Rady Ministrów oraz wszystkich działań tak ministerstw jak i tych w Sejmie zarówno Rządu jako całości, jak i poszczególnych jego członków. Wydaje mi się, że takie podsumowanie złożone z Waszych opinii dużo bardziej przysłuży się zarówno nam, członkom obecnej Rady Ministrów, jak i przyszłym rządzącym, którzy będą wiedzieli na co zwracają uwagę Sarmaci. Z tego też względu prosiłbym wszystkich chętnych o napisanie paru zdań w komentarzu do tego artykułu, w których ocenicie Radę Ministrów XXXIV kadencji.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Nikt jeszcze nie lubi tego artykułu.
Komentarze
Ivo Karakachanow
W okresie koalicji z kindernazistami - dno - potem dość dobrze:)
Odpowiedz Permalink
Helwetyk Romański
Iwo ❤
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.