Złote Wędki 2021 – głosowanie!

99527777916551945.gif


Kochani! Właśnie zakończyliśmy zgłaszanie nominacji do Złotych Wędek 2021. Serdecznie dziękujemy za każde zgłoszenie! Możemy uchylić rąbek tajemnicy – zgłoszeń było od groma więc w większości kategorii będzie prawdziwa walka i dużo emocji! Spisaliście się na medal!

Teraz nadszedł dla Was ulubiony moment – głosowanie. Dzięki uprzejmości SOBOS, któremu bardzo dziękujemy za pomoc, możecie zagłosować. Formularz znajduje się na końcu artykułu, naciskając na link zostaniecie do niego przeniesieni. Znajduje się tam dokładnie czternaście kategorii wraz ze wszystkimi zgłoszonymi nominacjami. Oddając głos jesteście całkowicie anonimowi. Jest również opcja "pustego głosu", gdybyście nie mogli się się zdecydować.

Głosowanie trwa do 20 stycznia br. do godz. 23.59, włącznie. Następnie laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali, która odbędzie się niebawem – ale więcej informacji dostaniecie wkrótce.


Głosowanie czas zacząć! Zapraszamy serdecznie do oddania głosów na Złote Wędki 2021!
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Filip I Gryf.
Serduszka
5 771,00 lt
Ten artykuł lubią: Antoni Kacper Burbon-Conti, Arkadiusz Maksymilian, Filip I Gryf, Damiano á-la-Triste, Piotr vel Bocian, Jakub Wysocki, Krzysztof Windsor, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Konrad Einsiedler von Hippogriff.
Komentarze
Filip I Gryf
Nareszcie. :D
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
Niestety po wciśnięciu w link otrzymałem wiadomość:
Cytuję:
To zaproszenie zostało już wykorzystane.
Przykro nam, ale nie mają Państwo uprawnień do uczestnictwa w tym badaniu.

:(
Odpowiedz Permalink
Antoni Kacper Burbon-Conti
@Bocian Był błędny link w artykule — już zostało to poprawione i powinno być wszystko w porządku. :) W razie problemów technicznych - można kontaktować się ze mną.
Odpowiedz Permalink
Maximilian von Stirlitz
Nareszcie.
Odpowiedz Permalink
Tomasz Liberi
Nareszcie
Odpowiedz Permalink
Jakub Wysocki
Nasze kamery też się tam zjawią. ;)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.