Telewizja Muratycka, Kaspar Waksman, 09.01.2022 r. o 21:12
Wieczór Wyborczy z TVM

"Wybiła godzina 20:30 - czas na Wieczór wyborczy z Telewizją Muratycką" - tymi oto słowami przywitał się z widzami TVM Jakub Strassen, który poprowadzi dzisiejszy program.

"Jak państwo wiedzą rywalizacja w tych wyborach jest naprawdę zacięta. Wobec wczorajszych wydarzeń narosło sporo kontrowersji wokół kandydata Piotra Romanowa, któremu jednak udało się dogonić ówczesnego faworyta - Mateusza Żmigrodzkiego. Mamy dla państwa najnowszy late poll, który przedstawia się następująco:

Piotr Romanow wraz z Mateuszem Żmigrodzkim najprawdopodobniej przejdą do II tury, do której nie dostaną się ani Bolesław domu Kirianóo oraz Maximilian von Stirlitz. Pierwsi panowie mogą liczyć na 4 głosy, Pan von Stirlitz 2, zaś Pan Kirianóo na równe i pięknie okrągłe zero. Nasi dziennikarze są właśnie w sztabach wyborczych kandydatów - sprawdźmy co się tam właśnie dzieje."

Ujęcie zmienia się na sztab Piotra Romanowa w Sarajsku

"Dobry wieczór Muratyko! Jestem aktualnie w Sarajsku w którym znajduje się sztab Piotra Romanowa. Jak widzą państwo za moimi plecami jest tu naprawdę rzesza ludzi, którzy wspierają tego kandydata. Pomimo małej ludności Sarajska ludzi jest naprawdę ogrom. Z tego co udało mi się dowiedzieć przylecieli oni tutaj z różnych części Muratyki, z Ampraczy, Zwierzogrodu, a nawet z Zadrzewia. Widać tutaj ogromne wsparcie i narastające napięcie w związku ze zbliżającą się godziną ogłoszenia wyników I tury. Z Sarajska dla TVM Johan Grab."

Ujęcie zmienia się na studio TVM

"Bardzo dziękujemy Johanie, teraz przenosimy się do sztabu Mateusza Żmigrodzkiego w Zwierzogrodzie. Halo halo Zwierzogród!"

Ujęcie zmienia się na sztab Mateusza Żmigrodzkiego w Zwierzogrodzie

"Dobry wieczór! Pozdrowienia ze stolicy! Tak samo jak w Sarajsku i tutaj zebrała się rzesza ludzi wspierających kandydata Mateusza Żmigrodzkiego. Udało mi się porozmawiać z niektórymi osobami, które jednogłośnie stwierdziły, że są pewne zwycięstwa Żmigrodzkiego w I turze. Po ogłoszeniu wyników late poll'u w sali wzniosły się wielkie owacje na cześć kandydata, który podziękował w tym czasie wszystkim zebranym. Ze Zwierzogrodu dla TVM Dariusz Tymek."

Ujęcie zmienia się na studio TVM

"Bardzo dziękujemy Darku. Teraz przeniesiemy się do ostatniego sztabu, czyli do sztabu Maximiliana von Stirlitza, który również mieści się w Zwierzogrodzie, dokładniej w mieszkaniu samego kandydata."

Ujęcie zmienia się na sztab Maximiliana von Stirlitza w Zwierzogrodzie

"Dobry wieczór państwu, jak widzicie jestem teraz w mieszkaniu Pana von Stirlitza, którego sztab składa się z jego samego, plakatu, jego rodziców oraz babci, którzy wspierają go i kibicują. Zapytany o prognozę wyników powiedział tylko 'Bardzo dziękuję, popieram szanownego Pana'. Nie wiem jak mam to interpretować więc powiem tylko tyle, że Pan Maximilian naprawdę wierzy w swoje zwycięstwo. Ze Zwierzogrodu dla TVM Karina Słomagromska"

Ujęcie zmienia się na studio TVM

"Bardzo ci dziękujemy Karino. Pierwsza część Wieczoru wyborczego dobiegła końca. Druga rozpocznie się 30 minut przed ogłoszeniem wyników, to jest o godzinie 23:30, na którą serdecznie państwa zapraszam. Tymczasem miłego wieczoru i do zobaczenia!"
TVM 2022
Dotacje
2 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Arkadiusz Maksymilian.
Serduszka
5 858,00 lt
Ten artykuł lubią: Piotr vel Bocian, Jakub Wysocki, Filip I Gryf, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Damiano á-la-Triste, Heinrich von Wattzau, Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka, Santiago Vilarte von Hippogriff, Piotr Romanow, Bazyli Izaak von Hohenburg M-C, Arkadiusz Maksymilian.
Komentarze
Filip I Gryf
Ciekawa sytuacja jest wokół tych wyborów. Będę czekał na finał elekcji prezydenckiej.
Odpowiedz Permalink
Piotr Romanow
Też mnie ciekawi, co dalej w tych wyborach. Zobaczymy co się stanie w drugiej turze. ;)
Odpowiedz Permalink
Simon z Rodu Pokora
Ciekawe
Permalink
Maximilian von Stirlitz
Ciekawa sytuacja
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.