Sarmacka Liga Piłkarska, Piotr vel Bocian, 08.01.2022 r. o 00:56
Biuletyn Informacyjny Aniołów Grodzisk

Za nami mamy okrągły 40. sezon Sarmackiej Ligi Piłkarskiej. Mieliśmy możliwość oceny gry zespołów Ekstraklasy jak również Pierwszej i Drugiej Klasy .

Ponieważ jest to wyjątkowy sezon, postanowiłem sprawić wszystkim kibicom niespodziankę.
W dobie powstawiania kanału telewizyjnego w Księstwie Sarmacji, zapraszam na wystąpienie na żywo trenera Aniołów Grodzisk Torana von Rehentapfera.

Selekcjoner powie parę słów o minionym sezonie. Przekaz właśnie trwa i jest dostępny pod poniższym linkiem. Zapraszam do dołączenia!
Niestety mieliśmy wizję, ale najwyraźniej trener nie słyszał nas ze studia. Z pewnością spróbujemy jeszcze w przyszłości umówić się na kolejny telewizyjny wywiad.

Niemniej właśnie dziś rozpoczyna się pierwsza kolejka kolejnego już sezonu, w której udział bierze 31 zespołów. Jak tak dalej pójdzie trzeba będzie powrócić do stanu sprzed Błękitnego Października i przywrócić do istnienia Trzecią Klasę. Dzień rozpoczęcia 41. sezonu SLP jest dobrym momentem na opublikowanie kolejnego już zestawienia pn. Anioły Grodzisk Biuletyn Informacyjny sezon 40., który podsumowuje wyniki tego zespołu w rozgrywkach SLP. Wystarczy kliknąć w obrazek.

MJ3xdHyS.jpg
Dokument dostępny jest też po wejściu do wątku związanego z zespołem.


Oprócz stałych już ogólnych informacji o zespole oraz zarysu historycznego znajdziecie tam podsumowanie minionego sezonu zarówno na boisku jak i obok niego, a także trochę statystyk i ciekawostek z życia zespołu. Kto nie śledził wydarzeń w Aniołach Grodzisk w minionym sezonie, to podsumowanie jest dla niego!

Jeśli ktoś chciałby porównać obecną sytuację do poprzednich sezonów, to zachęcam do przejrzenia poprzednich zestawień za sezon 39 i sezon 38.


Tradycyjnie wdzięczny będę za wszelkie opinie i sugestie dot. treści i wykonania, co pozwoli w przyszłości udoskonalić kolejne wydania.

Rejestr zmian

Serduszka
6 608,00 lt
Ten artykuł lubią: Filip I Gryf, Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka, Antoni Kacper Burbon-Conti, Damiano á-la-Triste, Laurẽt Gedeon I, Gotfryd Slavik de Ruth, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Luis Adonju, Jakub Wysocki, Arkadiusz Maksymilian.
Komentarze
Filip I Gryf
Jeden z najlepszych biuletynów sportowych. ;-)
Odpowiedz Permalink
Maximilian von Stirlitz
Też tak sądzę.
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
Niestety link pod obrazkiem prowadzi do niewłaściwego pliku. Póki nie zostanie zaktualizowany, dokument można otworzyć tylko przez wątek o zespole.
Odpowiedz Permalink
Antoni Kacper Burbon-Conti
Świetne podsumowanie! Powodzenia w nowym sezonie. :)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Kolejne fajne i dobrze ogarnięty Biuletyn.
Permalink
Vanderlei Bouboulina-á-la-Triste
Wielkie brawa za włożona pracę!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.