Hasselandzka Kolekcja Kart prezentuje zwycięską reprezentację

V-Mundial już dobiegł końca, a zwycięska reprezentacja Teutonii już czeka na swojego nowego trenera, którym jak donoszą orły i sokoły, zostanie Ignacy de Ruth. Tymczasem, Hasselandzka Kolekcja Kart ma zaszczyt zaprezentować kolejną kolekcję kart, która zastąpi te z zeszłorocznego v-Mundialu. Oto kolekcja Reprezentacja Teutonii - "v-Mundial Leocja 2021"

j6CVTSYX.png

Kolekcja składa się z 16 kart przedstawiających wizerunki, pozycję, numer na koszulce, wiek oraz poziom umiejętności zawodników. Wizerunki zawodników dobierane były na podstawie awatarów prezentujących ich w systemie Xpert Eleven. Nie są one idealne, często prezentują bardzo popularnych piłkarzy nieistniejącego świata i mam nadzieję, że w przyszłości uda mi się tak dobierać zawodników, aby nie tylko ich stroje były niemalże identyczne (tym razem starałem się tylko, aby utrzymana została jednakowa kolorystyka). Wiem, że karty mogłyby być bardziej dopracowane, ale wierzę, że postęp związany z każdą kolejną kolekcją jest zauważalny i uda nam się ten poziom cały czas podnosić.

Z tego też powodu, pakiety można kupić w rekordowo niskiej cenie 750 libertów. Jest to cena, która będzie dostępna tylko przez 2 tygodnie, do 21 stycznia. Następnie powróci ona do standardów HKK - czyli do 1 500 lt za pakiet, dlatego zachęcam do zakupów już teraz! Tym razem kart jest sporo więcej, bo aż po 50 sztuk, więc zakładam, że dla nikogo nie zabraknie, ale jakby coś, pamiętajcie o możliwości wymieniania się pomiędzy kolekcjonerami!
Serduszka
5 338,00 lt
Ten artykuł lubią: Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka, Filip I Gryf, Piotr vel Bocian, Jakub Wysocki, Antoni Kacper Burbon-Conti, Damiano á-la-Triste, Gotfryd Slavik de Ruth, Heinz-Werner Grüner, Arkadiusz Maksymilian.
Komentarze
Filip I Gryf
Z sentymentu musiałem kupić (pamiętam zbieranie w realu kart z piłkarzami...) :-)
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
@JanuszekvHP Możemy kiedyś się spotkać z klaserami i powymieniać powtórkami !
Odpowiedz Permalink
Jakub Wysocki
@JanuszekvHP Oj tak, kojarzę jak koledzy z młodych lat zbierali karty.
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
@Bocian to nawet powinność :-D
@czartoryski kiedyś to było...
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Nie wypada nie kupić kilku kart, z Teutońskimi dominatorami XXII Mundialu w Leocji.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.