Czas na Złote Wędki 2021 roku! – nominacje

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
K8J376D3.png
Sarmatki i Sarmaci!

Dopiero, co pożegnaliśmy 2021 rok i bawiliśmy się wspólnie u Księcia na balu noworocznym. Powoli wchodzimy w ten nowy rok 2022, który dla Sarmacji z uwagi na 20. rocznicę jej istnienia, będzie wyjątkowy i – miejmy nadzieję – jeszcze lepszy od poprzedniego. Wiemy, że zawsze na początku każdego roku czekacie na pewne szczególne wydarzenie, które stało się małą sarmacką tradycją. Chcielibyśmy Was wszystkich w imieniu Księcia Sarmacji Arkadiusza Maksymiliana oraz Dworu Książęcego zaprosić na plebiscyt Złote Wędki 2021!

Jak zawsze celem tej inicjatywy jest nagrodzenie osób lub instytucji za ich działalność w minionym 2021 roku. Laureaci otrzymają statuetkę oraz nagrodę finansową.


Poniżej prezentujemy listę kategorii:

SARMATA ROKU 2021
Postać, która szczególnie swoimi działaniami zapisała się w 2021 roku.

DEBIUT ROKU 2021
Osoba, która przybyła do Księstwa Sarmacji w ubiegłym roku i swoją działalnością ubogaciła Sarmację.

GOŚĆ ROKU 2021
Osoba zza granicy, która poprzez swoje aktywności dała się poznać jako przyjaciel naszej społeczności.

SAMORZĄDOWIEC ROKU 2021
Rozwój prowincji to bardzo ważna kwestia. Mieszkańcy Hasselandu i STS zawsze dbali o swoje ziemie. Który tym razem mieszkaniec szczególnie rozwinął swoją prowincję?

POLITYK ROKU 2021
Polityka zawsze jest i będzie głównym tematem rozmów. Ostatnio dużo się działo w tej sferze. Kto tym razem zasłużył na to miano?

DZIENNIKARZ ROKU 2021
W ubiegłym roku duża część osób chętnie pokazywała swoje umiejętności pisarskie. A jak wiemy, Sarmaci lubią poczytać dobre artykuły.

SPORTOWIEC ROKU 2021
Sport zawsze żył w naszym Księstwie. W ostatnich tygodniach dużo się działo w tym temacie i nadal będzie. Kto okazał się być najlepszym sportowym Sarmatą?

INFORMATYK ROKU 2021
Informatycy codziennie są do naszej dyspozycji. Gdyby nie oni, to wszystko wyglądałoby inaczej. Jest ich bardzo wąska grupa, dlatego doceńmy tego najaktywniejszego.

ŻOŁNIERZ ROKU 2021
Bezpieczeństwo nasze państwo stawia na wysokim miejscu. Kto w ubiegłym roku okazał się najlepszym żołnierzem wśród żołnierzy KSZ?

URZĘDNIK ROKU 2021
Nikt z nas nie lubi długich terminów oczekiwania na załatwienie sprawy papierkowej. Ale są tacy, którzy zawsze nam pomogą i godnie wypełniają swoje obowiązki.

NAUKOWIEC ROKU 2021
Osoba, która szczególnie mocno wpłynęła na rozwój sarmackiej nauki oraz edukacji w ubiegłym roku.

ROZCZAROWANIE ROKU 2021
Niestety wśród dobrych kandydatur musi być również ta zła. Kategoria dla osób bądź zdarzeń, które szczególnie w ubiegłym roku niezbyt dobrze zapisały się w naszej pamięci.

INICJATYWA ROKU 2021
W ubiegłym roku powstało wiele wspaniałych inicjatyw, które łączyło nasze społeczeństwo i świetnie się przy tym bawiliśmy. Wybierzmy tą, która najwięcej nam dała.

WYDARZENIE ROKU 2021
Zawsze jesteśmy i będziemy świadkiem jakiegoś szczególnego wydarzenia, które zapisze się na karcie historii Sarmacji i w naszej pamięci. Które wydarzenie w 2021 takie było?


W tym roku prezentujemy 14 różnych kategorii. Jak zgłosić swoich kandydatów? To proste!
Wystarczy podać dane kandydatki lub kandydata albo nazwę instytucji – w zależności od kategorii, w której nominujemy. Zgłoszeń należy dokonywać w tym wątku na Forum Centralnym, poprzez Pocztą Konną bezpośrednio do mojej skromnej osoby lub anonimowo w formularzu. Uwaga — jedna osoba może nominować wiele osób, zdarzeń czy instytucji w dowolnych kategoriach

Zgłoszenia potrwają do 12 stycznia tj. środa włącznie. Następnie odbędzie się głosowanie, a później nastąpi ogłoszenie wyników na uroczystej gali! O szczegółach plebiscytu będziecie Państwo informowani na bieżąco. W razie pytań proszę pisać do mojej osoby.

Ponadto w imieniu JKM wyrażamy serdeczną prośbę do wszystkich, którzy mogliby i chcieli, aby wesprzeć plebiscyt darowizną finansową – choćby najmniejszą! Organizacja takiej imprezy to gigantyczny koszt. Według wyliczeń za galę z ubiegłego roku Książę przeznaczył na całość (wliczając w to nagrody dla laureatów, zapłata za całą oprawę graficzną, pomoc przy organizacji) bagatela 340 tysięcy libertów! Sami Kochani widzicie jak wielki jest to nakład finansowy. Obecnie impreza finansowana jest z budżetu Dworu Książęcego, jednakże tak wielki wydatek będzie znacznym obciążeniem dla naszych finansów (a przypominamy, że równie wielką kwotę przeznaczymy jeszcze na nagrodę imienia Księcia Arkadiusza Maksymiliana). Dlatego stąd gorący apel o sponsoring Złotych Wędek 2021. Każdy chętny może przelać dowolną kwotę na konto Dworu Książęcego - uprzejmie prosimy, aby w tytule przelewu zaznaczyć, że dotyczy on wsparcia finansowego plebiscytu. Za wszystkie darowizny – OGROMNIE DZIĘKUJEMY! Na pewno zostaną one dobrze spożytkowane.


A więc nie przedłużając – otwieramy zgłoszenia do Złotych Wędek za rok 2021!


(—) Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka
Sekretarz Koronna Dworu JKM
Serduszka
7 724,00 lt
Ten artykuł lubią: Antoni Kacper Burbon-Conti, Jakub Wysocki, Damiano á-la-Triste, Heinrich von Wattzau, Xavier Åsa, Gotfryd Slavik de Ruth, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Laurẽt Gedeon I, Krzysztof Windsor, Arkadiusz Maksymilian, Filip I Gryf, Luis Adonju.
Komentarze
Gotfryd Slavik de Ruth
W takim razie KSZ przeleje na potrzeby skromne 50.000 celem wsparcia finansowego ZW 2021.
Permalink
Bartosz von Thorn-Janiczek
STS dorzuci z przyjemnością 100.000 jako sponsor. :)
Odpowiedz Permalink
Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka
Bardzo dziękujemy! <3
Odpowiedz Permalink
Heinrich von Wattzau
Ja dorzuciłem 10.000 jako sponsoring plebiscytu, w tym 5.000 przez Fatimę XD
Odpowiedz Permalink
Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka
@Henryk W kajeciku książęcym zapisane xd
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Złote Wędki, uh, wspaniałe wydarzenie.
Odpowiedz Permalink
Jakub Wysocki
Też mogę się z własnej kieszeni dorzucić. :D
Odpowiedz Permalink
Jakub Wysocki
Poszło. Z przyjemnością dorzucam 50000 lt. Żal, żeby taka inicjatywa miałaby się nie zwrócić, zwłaszcza, że spory pieniądz na to idzie.
Odpowiedz Permalink
Sophie
I oczekiwanie czas zacząć...
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
To będzie wydarzenie!
Odpowiedz Permalink
Tomasz Liberi
Zostaje oczekiwać na wyniki.
Odpowiedz Permalink
Heinz-Werner Grüner
Czy obcokrajowiec może wysyłać swoich kandydatów? Oczywiście z kręgu tego forum.
Odpowiedz Permalink
Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka
@Gruner Oczywiście!
Odpowiedz Permalink
Heinz-Werner Grüner
@Fatima Dziękuję za odpowiedź
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.