Inżynieria Sarmacka S.A. - oferta publiczna akcji

Zarząd ISSA ogłasza ofertę publiczną akcji spółki. Zapraszamy każdego chętnego do zostania akcjonariuszem pierwszej rządowej spółki budowlanej w Sarmacji. Mamy już za sobą pierwszy zrealizowany projekt - skocznię narciarską K80 w Sangii, i liczymy na rozruszanie krajowego rynku budowlanego.

Najważniejsze informacje są zebrane w prospekcie emisyjnym, który wrzucimy na wątku, gdzie można się też zapisywać na akcje.
Termin zapisów: piątek, 7 stycznia br. włącznie.
Cena jednej akcji: 100 lt
Minimalny zapis: 10 akcji = 1000 lt
Maksymalny zapis: brak
taA12w48.jpg
nasz pierwszy zrealizowany projekt, tu jeszcze w trakcie
Póki co, będziemy realizować zamówienia tak, jak to dotychczas robiono, narracją na forum. Nie wykluczamy jednak rozbudowy systemu - zależy to tylko od tego, ile osób się zaangażuje. Aktualnie jeśli np. ktoś przystępuje do budowy stadionu, to sprzęt, surowce, materiały bierze "z nieba", ale nie ma przeszkód, żeby zaistniały firmy, posiadające narracyjne składy materiałów itp. Kwestią jest jedynie, ile osób będzie chciało przy tym podziałać.

W tym miejscu zapraszamy też do zgłoszeń osoby, które są gotowe działać jako podwykonawcy zamówień dla ISSA. Możemy w ten sposób wykonywać duże zlecenia, jeśli każdy weźmie swoją część pracy. Dzięki temu też nie trzeba śledzić forum w poszukiwaniu nowych przetargów - my reklamujemy się u potencjalnych zamawiających, składamy ofertę przetargową, a potem przekazujemy podwykonawcy jego część pracy do zrobienia.

Swój udział objął już rząd sarmacki, przelewając do kasy spółki 100 100lt.

W razie pytań zapraszam do komentowania, po wstawieniu wątku na forum zaktualizuję ten post.
Edit. WĄTEK ZAPISÓW:
https://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=115&t=33201

SV
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Piotr vel Bocian.
Serduszka
3 346,00 lt
Ten artykuł lubią: Jakub Wysocki, Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka, Krzysztof Windsor, Sophie, Heinrich von Wattzau, Piotr vel Bocian, Gotfryd Slavik de Ruth, Antoni Kacper Burbon-Conti, Arkadiusz Maksymilian, Filip I Gryf.
Komentarze
Sophie
Kolejny sposób na zarobek... Wchodzę w to.
Odpowiedz Permalink
Heinrich von Wattzau
Też wchodzę. Ale ostrożnie XD
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Jest okazja do wzbogacenia się :) ostatnio mam wrażenie że KS staje się olbrzymia "budową" ciągle gdzieś coś budujemy. A to daje pole do aktywnej narracji.
Permalink
Piotr vel Bocian
Ja nie jestem do końca przekonany czy to będzie taki łatwy zarobek ;) Wszystko jak rozumiem zależy od wolnego czasu i mocy przerobowych przy narracji. Co nie zmienia faktu, że puszczę w ruch swoje liberty.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.