O tym dlaczego warto być Sarmatą

Witajcie Sarmaci w tym artykule opowiem wam jak trafiłem do krainy mlekiem i miodem płynącej, choć niebezpiecznej, czyli Sarmacji.

Przez długi okres swojego v-życia byłem kupcem przemieżającym różne kraje od Dreamlandu aż po Wandystan kończąc na Austro-Węgrach. Jednak większość podróży była skierowana lub przechodziła przez Sarmację. W Sarmacji było coś takiego co kochałem zaczynając od barwnej architektury kończąc na dziewiczej przyrodzie. Jednak mimo to, że przebywałem w wielu mikronacjach, w żadnej nie mogłem zagrzać miejsca. A więc co mnie podkusiło, aby zostać akurat tutaj? Moim zdaniem w Sarmacji występuje najbardziej zrozumiały oraz przejszysty system prawny. Zauważyłem, że Sarmacjo ,jako jedyne polskie v-panśtwo, ma wiele budynków, wysoko rozwiniętą infrastrukturę oraz przemysł. Patrząc na inne państwa Sarmacja jest krajem przyszłości. Praktycznie nigdzie nie ma tyle turniejów oraz występów kulturalno-sportowych.

Szczerze polecam każdemu zamieszkanie w Sarmacji bo naprawdę warto. Pewnie zapytacie dlaczego, przecież Sarmacja niczym specjalnym nie różni się od innych mikronacji. Otóż was zdziwię jest kilka różnić. Po pierwsze rozbudowana infrastruktura i przemysł. Po drugie jak już wcześniej wspomniałem piękny krajobraz oraz architektura. No i wreszcie po trzecie ludzie którzy są w większości uczciwi i pomocni.
Nie żałuję zamieszkania w Sarmacji polecam każdemu. Gdybym drugi raz miał wybrać gdzie zamieszkam wybrałbym Sarmację.
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Heinrich von Wattzau, Arkadiusz Maksymilian.
Serduszka
6 470,00 lt
Ten artykuł lubią: Heinrich von Wattzau, Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka, Santiago Vilarte von Hippogriff, Xavier Åsa, Piotr vel Bocian, Sophie, Anastasia Windsachen, Antoni Kacper Burbon-Conti, Gotfryd Slavik de Ruth, Arkadiusz Maksymilian, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek.
Komentarze
Heinrich von Wattzau
Dziękujemy, że wybrałeś właśnie Sarmację.
Odpowiedz Permalink
Sewomu Pablo
@Henryk nie musisz dziękować to ja wam dziękuje
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
Tekst idealny do reklamowej broszurki :)
Odpowiedz Permalink
Antoni Kacper Burbon-Conti
Powodzenia w dalszej działalności w Sarmacji! :)
Odpowiedz Permalink
Sewomu Pablo
@Antoni Życzę nawzajem!
Odpowiedz Permalink
Heinz-Werner Grüner
No i fajnie! :)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Kurcze ale posłodził, aż mam banana na buzi :) Zawsze cieszą takie słowa, to daje paliwo do dalszej pracy. I stanowi pochwałę dla tych którzy pracują na taki właśnie obraz naszego Kraju.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.