Park Stołeczny, Sophie, 28.12.2021 r. o 22:11
Farba nie brudzi - czyli malarski kącik Sophie

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Ostatnio, no może nie tak ostatnio, miałam krótki
urlop. W trakcie jego trwania głównie siedziałam w domu, a z nudów chciałam dowiedzieć się, czy Farba nie brudzi.

Urlop to najlepszy czas, aby pobawić się w coś nowego. Nowe hobby, albo tymczasowa rozrywka. Ja postanowiłam uwiecznić to co we mnie siedzi na płótnie w najbardziej klasyczny sposób - malarstwo.

Pierwsze próby nie były zbyt udane. Jednak czasu było tyle, że prób było wiele. Tak więc udało mi się kilka perełek namalować:

Me9384Qf.jpg
Palatynat Leocji, farby na płótnie
Po pobycie w tym pięknym państwie oraz wizycie jego Namiestników w Sarmacji nie mogło zabraknąć próby jego uwiecznienia. Wyszło jak wyszło, a sam obraz nie jest do końca realny.


IX03OO1G.jpg
Księstwo Sarmacji, farba na płótnie
Skoro Palatynat doczekał się obrazu z mojej ręki, to dlaczego Sarmacja miałaby być gorsza. Oto moja wizja Sarmacji, aczkolwiek na urlopie trochę ześwirowałam.


sT57V590.jpg
V-Kosmos, farba na płótnie
Zaczęłam pracę w HAK i od razu zafascynowałam się niebem, a dokładniej vkosmosem. Nigdy tam nie byłam dlatego ten obraz może nie pokazywać realnego wyglądu v-kosmosu.


3L3LgiJP.jpg
Wjazd Księcia, farba na płótnie
Nie wiem skąd wziął się pomyśł na ten obraz, aczkolwiek myślę, że wyszło dobrze. Obraz prezentuje naszego władce wjeżdzającego do Sarmacji. Oczywiście wersja alternatywna ;)


O6p8Mce5.jpg
Kobieta, farba na płótnie
Talentu do malowania osób nie mam, ale tutaj wyszło to nie ajgorzej. Lekko mroczne otoczenie dodaje klimatu. Ja to maluje kupujeUWAGA!
Obrazy nie zostały namalowane przeze mnie. Zostały wygenerowane przez sztuczną inteligencję. Całość proszę brać z dystansem.
Serduszka
4 967,00 lt
Ten artykuł lubią: Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka, Gotfryd Slavik de Ruth, Damiano á-la-Triste, Jakub Wysocki, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Arkadiusz Maksymilian, Sorcha Raven, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Laurẽt Gedeon I, Piotr vel Bocian, Antoni Kacper Burbon-Conti, Helwetyk Romański.
Komentarze
Gotfryd Slavik de Ruth
Zawsze uważam że dni Skajnetu są co raz blizej; w coraz większym stopniu tworzymy z udziałem SI. Na razie ją kontrolujemy,ale pewnego dnia ona zrozumie że Człowiek jej zagraża i nas wyeliminuje. Po tym przy nudnym wstępie powiem tak:
Obrazy mi się podobają i uważam to za najwyższą pochwałę wykonania. Staranność doboru barw i ekspresją bijącą z płótna, to naprawdę cholernie dobre.
Permalink
Santiago Vilarte von Hippogriff
Łysy Książę wlatujący na kanapie wypełnionej wyblakłą pościelą robi wrażenie
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
Mi najbardziej podoba się właśnie Wjazd Księcia
Odpowiedz Permalink
Antoni Kacper Burbon-Conti
Inne. Delikatnie futurystyczne. Fajne!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.