Najnowsza myśl technologiczna dopadła HKK

Szanowni państwo!

Najnowsza myśl technologiczna dopadła również Hasselandzką Kolekcje Kart. Odkryte przez naszych odkrywców narzędzie do tworzenia grafiki sprawiło, że na zawsze zrewolucjonizowany został rynek grafik, przedstawiających krajobrazy mikroświata. To właśnie na naszych oczach otwiera się kolejny rozdział w dziedzinie krajobrazotwórstwa.

Dzisiaj chciałbym poinformować, że do sprzedaży została oddana kolekcja 16! kart, przedstawiających krajobrazy mikroświata. Nie są to jednak przypadkowe zdjęcia z internetu. To są zdjęcia, stworzone przez sztuczną inteligencję! Użyte narzędzie już teraz jest popularne wśród Discordowiczów, niemniej warto, aby również inni mieli możliwość skorzystania z niego, wobec czego pozostawiam wam linka.


To proste narzędzie pozwala na tworzenie we wręcz banalny sposób naprawdę zapierających dech w piersiach krajobrazów bez niemalże żadnych umiejętności! Jest to również idealne narzędzie dla osób prowadzących mikronacyjne konta w social mediach - grafiki tworzone przez Gaugana można udostępniać bez obaw o prawa autorskie - sam system ma nawet specjalną opcję do udostępniania ich.

Kolekcja Kart Krajobrazy Mikroświata w związku z jej wyjątkowością została celowo mocno ogarniczona. Każda karta została wyemitowana jedynie w 10 egzemplarzach, co łącznie daje tylko 160 kart (/3 czyli 53 pakiety do zakupu). Dodatkowo, pierwsza osoba, której uda skompletować się pełną kolekcję 16 różnych kart z krajobrazami oraz zgłosi ten fakt do mnie, otrzyma znaczek Nowe Szlaki Almerskiej Komunikacji Miejskiej, wyemitowany 25 marca 2018 roku o wartości rynkowej przekraczającej 44 tysięcy libertów.

Z obiegu został również wycofany pakiet "Złote Wędki 2020, a w niedalekiej przyszłości, wycofane zostaną również pakiety z okazji poprzedniego Mundialu oraz Członkinie Stowarzyszenia Nova. To ostatnia szansa, aby uzupełnić nieposiadane karty!

x1kr1474.png

A więc
Wejdź do Hasselandzkiej Kolekcji Kart
i kup pakiecik!
Dotacje
1 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka, Arkadiusz Maksymilian.
Serduszka
3 483,00 lt
Ten artykuł lubią: Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka, Piotr vel Bocian, Jakub Wysocki, Santiago Vilarte von Hippogriff, Arkadiusz Maksymilian.
Komentarze
Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka
Bardzo ładne karty, polecam!
I wszyscy mają nową zabawkę w postaci programu xD
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
Jakoś szybko mi ta kasa schodzi - nie powinienem chodzić na żadne zakupy.
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
Sprzedam powtórki!! :)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Kurcze jeszcze nie sprawdziłem co mogę jeszcze dokupić.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.