Dwór Książęcy, Arkadiusz Maksymilian, 17.12.2021 r. o 23:59
Sarmacka wigilia — zaproszenie!

9D4g81F5.png
Kochani! Powoli dopełnia się czas przedświątecznego czasu przygotowań do Bożego Narodzenia. Oprócz dotychczasowych atrakcji wraz z Radą Ministrów pragnę Was wszystkich – bez żadnych wyjątków – zaprosić na "Sarmacką Wigilię", czyli świąteczne spotkanie mieszkańców Księstwa Sarmacji i innych gości z mikroświata. Odbędzie się ono w nadchodzącą środę 22 grudnia o godzinie 19:30 na sarmackim kanale na Discordzie #sarmacja. Graficzne zaproszenie znajduje się poniżej, a w programie spotkania przewidziane są quizy i zabawy, świąteczne rozmowy, okolicznościowy koncert czy teleturniej wiedzy o Bożym Narodzeniu. Do wygrania – atrakcyjne nagrody! Nie może Was zabraknąć i głęboko liczymy na Waszą – choćby krótką, obecność.

Oprócz zaproszenia zachęcam Was do wzięcia udziału w innych akcjach świątecznych, które znajdziecie w wątku "Jarmark Bożonarodzeniowy 2021". Zapraszam Was także do akcji wysyłania świątecznych kartek – w Poczcie Baridajskiej do kupienia są okolicznościowe znaczki, aby takie kartki móc swobodnie słać do każdej i każdego!

uPkUlFLU.png


Z nadzieją spotkania,
WASZ KSIĄŻĘ
ZM6IJ5JI.png
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Heinrich von Wattzau.
Serduszka
3 622,00 lt
Ten artykuł lubią: Santiago Vilarte von Hippogriff, Heinrich von Wattzau, Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka, Piotr vel Bocian, Bartosz von Thorn-Janiczek, Jakub Wysocki, Antoni Kacper Burbon-Conti, Laurẽt Gedeon I.
Komentarze
Heinrich von Wattzau
Będę miał urlop od mikro przez dwa tygodnie od mikro, ale na Wigilii będę.
Odpowiedz Permalink
Bartosz von Thorn-Janiczek
Będę :)
Odpowiedz Permalink
Jakub Wysocki
Postaram się dołączyć. :)
Odpowiedz Permalink
Tomasz Liberi
Jak mi nic nie przeszkodzi to się pojawię :)
Odpowiedz Permalink
Jan Router II
Zjawię się obowiązkowo!
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.