Sarmacka Lista Przebojów | Notowanie #2

Witam wszystkich bardzo serdecznie w drugim już notowaniu Sarmlisty.

Bardzo chciałbym, aby był to kolejny film na kanale Sarma Entertainment na Youtubie, niestety przez prawa autorskie do zwycięzcy tego właśnie notowania, Youtube zablokował możliwość oglądania filmu. Dlatego też, notowanie w tym tygodniu pojawiło się wcześniej na serwerze FTP Archethycku, skąd z pewnością nie zniknie. Nie mogę niestety zagwarantować, że na każdym urządzeniu się uruchomi (na moim laptopie odpala się bez problemu w przeglądarce).

Nie zachęcam do pobierania - cały filmik w oryginale trwa 17 minut i waży prawie 1 GB - no, chyba że ktoś ma duży transfer i nie będzie mu szkoda.

Oczywiście, pierwsze notowanie SarmListy również zostanie wrzucone na serwer FTP, ale zaczyna mi być trochę szkoda transferu, aby robić to przy użyciu własnego transferu.

Jednocześnie, nie zauważyłem, że w nagranie wdarł się przy 3. pozycji błąd - przez co konieczne będzie przewinięcie nagrania o ok. 2 minuty. Naprawiłbym to gdyby nie fakt, że eksportowanie materiału z prezentacji w Powerpoincie do pliku mp4 w średniej jakości trwa ponad 2 godziny, a już zaczynam mieć mentalną załamkę po 2 nieudanych próbach wrzucenia na youtube'a wczoraj
Do odsłuchania zapraszam
TUTAJ

Wierzę, że ten materiał jest przyjemniejszy w odbiorze, też pozwoliłem sobie na trochę "luźniejsze", chociaż nadal "czytane z kartki" wypowiedzi, bo w poprzednim nagraniu musiałem tonować głos ze względu na brak pewności co do pustego mieszkania :D Liczę również, że następne notowanie pojawi się, tak jak było to zaplanowane - w trakcie weekendu, a nie po nim

Pozdro!
Serduszka
4 121,00 lt
Ten artykuł lubią: Heinrich von Wattzau, Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka, Krzysztof Windsor, Joahim von Ribertrop von Sarm, Antoni Kacper Burbon-Conti, Krzysztof Hans Arped-Winnicki, Piotr vel Bocian.
Komentarze
Piotr vel Bocian
Nie będę go ściągał
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
Na końcu była buźka, ale.mi chyba jej system nie przepuścił :)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
+ za przygotowanie i kolejne notowanie :)
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.