Mundial: Hasseland wciąż liderem

Jesteśmy właśnie po trzeciej kolejce v–Mundialu. Hasseland udowodnił po raz kolejny, że jest silną drużyną i będzie ciężko go zatrzymać. Reprezentacja Hasselandu rozegrała mecze 25 oraz 28 listopada. W obydwu meczach wygrali. Z Muratyką 4–0, a natomiast z Baridasem 2–1.

W każdym meczu na szczęście nie mieliśmy żadnej kartki oraz kontuzji. Prawie wszystkie gole były strzelone w drugiej połowie i to najczęściej z główki. Również nie zmienialiśmy zawodników, wszyscy grali pełne 90 minut. Obrona najbardziej zasługuje na oklaski. Zawodnicy są bardzo skupieni i zmotywowani do gry.

W tabeli Hasseland wciąż jest liderem. Jedynym zagrożeniem może być tylko reprezentacja Palatynatu Leocji, która traci tylko 3 punkty. Będzie to dość ciekawa rywalizacja o wyjście z grupy z pierwszego miejsca. Ale Hasseland się nie podda. Dzięki świetnemu trenerowi, który ma "dobrego nosa" do taktyk i wyboru zawodników rywale mają czego się bać.

Następny mecz odbędzie się 5 grudnia ze wspomnianą reprezentacją Palatynatu Leocji. Będzie to zacięta walka o punkty.