Mundial: Hasseland z pierwszym zwycięstwem
Seria wydawnicza: HassSport

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Hasseland zaczyna od pewnego zwycięstwa udział w kolejnym mundialu. Dzisiaj odprawiamy Turetię 3-0, zgodnie z oczekiwaniami.
1zO0i3RN.png
Przed meczem bukmacherzy obstawiali nawet wyższe zwycięstwo czerwono-żółtych, bo w takich strojach gramy w meczach nominalnie wyjazdowych. Turetia w ostatnim czasie przeszła odmłodzenie składu, ale jej trener nie pojawił się od miesiąca, i na boisku od razu przejęliśmy inicjatywę.

Już w 5. Min udało się przerwać nerwową wymianę podań między obrońcami rywali i po dwójkowej akcji Monkhouse wyszedł sam na sam z bramkarzem, trafiając pod jego ręką do bramki. Od początku stało się jasne, że Turetia nie jest w stanie zagrozić naszej bramce, chyba że po jakiejś rozpaczliwej kontrze (ostatecznie 1-10 w szansach).
Do przerwy jednak utrzymał się wynik 0:1. W nasze szeregi wkradło się więcej rozluźnienia, niż byłoby to potrzebne do urozmaicenia swojej gry i mniejszej automatyzacji przy tworzeniu akcji. W przerwie trener przypomniał kilku zawodnikom, że ich kontrakty na pracę jako patriotyczni ochotnicy w kopalniach Andamebów są nadal na stole w federacji, w Angemoncie, i to okazało się decydującym argumentem.

W 60. Min wywalczyliśmy rzut rożny, a do piłki najwyżej wyskoczył Biskupsfjordur, który trafił z kozłem do siatki.
xE4232Zc.png
W końcu w 78. min ponownie przechwyt i Kemble znalazł nieco miejsca między dwójką obrońców Turetii, piłka dodatkowo odbiła się od jednego z nich i zmyliła ich bramkarza. To przypieczętowało wynik meczu.
Turetia raczej nie może spodziewać się awansu z grupy, chyba że ich trener wróci i wyczaruje coś z taktyką. My zostajemy pierwszym liderem, a za nami Baridas:
X15CNISS.png

Przypomnijmy, w poprzedniej edycji Hasseland został wicemistrzem Pollinu, przegrywając dopiero po karnych finał z Teutonią, w którym mieliśmy pecha – już na początku kontuzji doznał nasz bramkarz, a że rezerwowego nie było na ławce, na bramce stanął pomocnik. Już na tygodniu mecz z Muratyką, liczymy na kolejne pewne zwycięstwo!
SV
Dotacje
3 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Piotr vel Bocian, Fatima Marcjan-Chojnacka, Arkadiusz Maksymilian.
Serduszka
4 813,00 lt
Ten artykuł lubią: Anastasia Windsachen, Piotr vel Bocian, Fatima Marcjan-Chojnacka, Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz, Ignacy Urban de Ruth, Heinrich von Wattzau-Adertis, Sorcha Raven, Heinz-Werner Grüner, Henryk Leszczyński, Krzysztof Windsor, Arkadiusz Maksymilian, Joahim von Ribertrop von Sarm, Laurẽt Gedeon I, Natalie Åsa Waksman-Dëter, Antoni Kacper Burbon-Conti, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek.
Komentarze
Piotr vel Bocian
Do boju!
Odpowiedz Permalink
Fatima Marcjan-Chojnacka
Gratuluję! Tak trzymać!
Odpowiedz Permalink
Heinz-Werner Grüner
Hasseland to od razu w ciemno można stawiać, że zagra w finale. :)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.