Depesza JKM z okazji v–Mundialu

5eu89gjC.png
Z upoważnienia Jego Książęcej Mości Arkadiusza Maksymiliana publikujemy treść depeszy jego autorstwa, którą kieruje na ręce reprezentacji Królestwa Hasselandu oraz Starosarmacji w związku z rozpoczynającym się v-Mundialem. Zapraszamy do lektury!

Cytuję:
Koronowo, 20 listopada 2021 r.

D E P E S Z A

Szanowni Panowie Trenerzy!
Drodzy Zawodnicy!


Proszę przyjąć niniejszą depeszę skierowaną do Państwa z okazji rozpoczynających się w Palatynacie Leocji v-Światowych Mistrzostw Piłki Nożnej zwanych popularnie v-Mundialem.

Dla całego polskiego mikroświata, w tym również dla wszystkich kibiców Księstwa Sarmacji, rozpoczynają się dni pełne emocji oraz piłkarskiego szaleństwa – w pozytywnym znaczeniu tych słów. Do Leocji zjadą niemalże wszystkie reprezentacje w piłce nożnej polskiego mikroświata, aby stanąć naprzeciw siebie i uzyskać jak najwyższe wyniki – w tym jedno, upragnione przez wszystkich, zwycięstwo.

W tym czasie naszą szczególną uwagę oraz same najlepsze myśli kierujemy w Waszą stronę – stronę reprezentacji reprezentujących całe Księstwo Sarmacji, czyli Królestwa Hasselandu i Starosarmacji. Na barkach zawodników, trenerów oraz całego sztabu szkoleniowego leży pomyślność drużyn w rozpoczynających się mistrzostwach – to Wasza gra oraz strategia przełożą się na wyniki jakie uzyskacie.

Jako wyraziciel Narodu przyjmijcie moi Drodzy słowa życzeń – wszelkiej pomyślności, wielu sił, energii, aby ten v-Mundial stał się wielkim świętem oraz wielką radością dla Was i dla całego Księstwa Sarmacji. Ze swojej strony obiecuję dobre słowo oraz żywy doping, który wraz ze wszystkimi Rodakami będziemy Wam okazywać. Głęboko liczymy na świetną grę w Waszym wykonaniu oraz już teraz za nią serdecznie dziękujemy!

Z wyrazami szacunku i sympatii,

ZM6IJ5JI.png

Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
4 644,00 lt
Ten artykuł lubią: Heinrich von Wattzau, Laurẽt Gedeon I, Piotr vel Bocian, Sorcha Raven, Joahim von Ribertrop von Sarm, Santiago Vilarte von Hippogriff, Antoni Kacper Burbon-Conti, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek.
Komentarze
Piotr vel Bocian
Powodzenia!
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Piłka jak nic potrafi łączyć, a Mundial to międzynarodowe święto dla Kibiców :)
Permalink
Antoni Kacper Burbon-Conti
Powodzenia!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.