Sarmacka Lista Przebojów Notowanie #1

Szanowni Państwo
Niniejszym przedstawiam wam moją skromną pracę pt. Sarmacka Lista Przebojów Notowanie #1.

Jest to krótko mówiąc przegląd wszystkich piosenek, które znalazły się w pierwszej dziesiątce notowania SarmListy prowadzonej przez Krzysztofa Hansa Arped Winnickiego. Pozwala ona w dosyć szybki i wygodny sposób przesłuchać wszystkie propozycje, na jakie można oddać głos. Pominięta została jedynie poczekalnia - niestety, z nowościami słuchacze będą musieli zapoznać się samodzielnie.

Piosenki są trochę skrócone, ale tak, żeby w miarę wygodnie się ich słuchało. Poza zwycięzcą notowania - jest to piosenka kończąca film oraz jedyna, trwająca całą swoją długość. Mam nadzieję, że będzie wam się przyjemnie słuchało zarówno piosenek, jak i moich króciutkich wstępików.

Serdecznie zachęcam do oddawania głosów w Sarmackiej Liście Przebojów. #wspierajmyDobreInicjatywy, nawet jeżeli nie zawsze (a nawet nie za często) zgadzamy się z jej organizatorem.


O miniaturkę zadbam później

Jest to jednocześnie kolejny sarmacki debiut na scenie youtubowej. Kanał Sarma Entertainment właśnie dzisiaj rozpoczyna swoją działalność. Co prawda, nie będzie to kanał poświęcony tylko Sarmacji, ale będzie to miejsce gdzie można będzie znaleźć wiele różnych materiałów rozrywkowych dotyczących całego mikroświata. Plan jest dosyć ambitny, a najbliższe dni przewidują przede wszystkim relację z każdej kolejki v-Mundialu, relacje z Rajdów MAW, analizę partii szachowych z turniejów mikronacyjnych i wiele - wiele innych.

Dodatkowo, każdy materiał zostanie wrzucony również na serwer FTP Archethycku, a linki zostaną udostępnione. Każdy będzie mógł pobrać materiał i zachować go na swoim lokalnym dysku. Jest to zabezpieczenie dorobku, na wypadek, gdyby Youtube chciał zdjąć któryś z filmów z anteny (m.in. za prawa autorskie).
Serduszka
4 604,00 lt
Ten artykuł lubią: Joahim von Ribertrop von Sarm, Fatima Marcjan-Chojnacka, Sorcha Raven, Krzysztof Hans Arped-Winnicki, Heinrich von Wattzau-Adertis, Arkadiusz Maksymilian.
Komentarze
Fatima Marcjan-Chojnacka
Dobrze widzieć, że już nie marudzisz i robisz znów coś dobrego :)
Powodzenia!
Odpowiedz Permalink
Kaspar Waksman
@Fatima XD
Zrehabilitował się chłopak.
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
Lol.
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Hans Arped-Winnicki
@Fatima To było do mnie czy do Alfreda? Jeżeli do mnie to miło to słyszeć.
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Hans Arped-Winnicki
Dziękuje autorowi materiału czyli Alfredowi za wykonaną pracę :)
Odpowiedz Permalink
Heinrich von Wattzau-Adertis
Genialny pomysł.
Odpowiedz Permalink
Fatima Marcjan-Chojnacka
@KrzysztofHans Do Alfreda ale Tobie też gratuluję współpracy :)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Robi wrażenie nie ma co ukrywać :)
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.