Nova Media, Krzysztof Hans Arped-Winnicki, 04.11.2021 r. o 15:48
Ogłoszenie 04/11/2021 nr. 8: Idziemy Przed Siebie!

z-ostatniej-chwili-pilne21.png
Ogłoszenie nr. 8 z dn. 4 listopada 2021 roku
Szanowni Mieszkańcy Księstwa Sarmacji
W dniu dzisiejszym nastąpiły zmiany w zarządzie Stowarzyszenia "Nova" i tak ja zostałem Honorowym Prezesem instytucji zaś na moje dotychczasowe miejsce  wskoczyła Pani Aleksandra Jasnewska którą to z kolei za sterami wiceprezes Stowarzyszenia "Nova" zastąpi Prezydent Krzyśkowic czyli Pani Joanna Milajska. Dodatkowo samych wiceprezesów będzie aż 10 z czego z samej "Novej" będzie to 4 Pań a 6 z federalnych jednostek będących pod marką "Novej". Najnowszym projektem jest Nova International pod kierunkiem Tamary Starskiej którą to zastępować będą Edyta Słowacka i Roksana Świętek.
Pełna lista osób w zarządzie dostępna jest pod tym linkiem: https://www.sarmacja.org/podstrona/pokaz/1145
Dodatkowo od dzisiaj znika marka "Stronnictwa Centrowo - Demokratycznego który to zmieni nazwę i logo na... Nova:
TV_Nova_logo_2017.png
Prócz tego zmieni się założenie projektu które skupiać się będzie nie tylko na polityce ale także mediach (jednostka Nova Media), kulturze (Nova Cinema),  rozrywce (Nova Fun) i sporcie (Nova Sport). Będziemy też w ramach Nova International zajmowaf się sprawami międzynarodowymi. Lekko zostanie też odświeżony program, statut a takz slogan projektu (ten będzie brzmiał "Przed Siebie") zaś partia "Nova" otrzyma swoją przewodniczącą którą zostanie Pani Edyta Głębka którą to zastępować będą Felicja Gracewska i Agnieszka Jaworska. Słowem klucz do odświeżonej "Novej" ma być nowoczesność i wszystko co z tym związane. Nowa formuła "Novej" to szczególne dla mnie gdyż rozpoczynam prace zmierzającą do odzyskania przeze mnie obywatelstwa Księstwa Sarmacji. Jego Książęca Mość kiedyś mi mówiła że może to się stać na początku Nowego Roku ale ja uważam to za brednie gdyż myślę że obywatelstwo mogę odzyskać znacznie szybciej a być może nawet w tym miesiącu. Wszystko tutaj zależy od nas obydwóch. Nie zapomniam też o Starosarmacji gdzie od razu po wyborze nowego Namiestnika Starosarmacji złożę wniosek o odzyskanie obywatelstwa i zdolności honorowej gdyż to ostatnie po utracie tego pierwszego.
Podsumowując odświeżona formuła partii i stowarzyszenia "Nova" oznacza nie tylko więcej pracy ale i nowe możliwości z których to planuje skorzystać.
 Z uszanowaniem
(-) Krzysztof Hans-Arped Winnicki
Prezes Stowarzyszenia "Nova" i Stronnictwa Centrowo-Demokratycznego

Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
827,00 lt
Ten artykuł lubią: Sophie, Cillian Saerucaeg.
Komentarze
Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka
Myślę, że Książę ucieszy się na wieść, że bredzi :)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Zmiany zmiany... "Trzeba wszystko zmienić, żeby zostało tak jak jest" - taki słynny cytat jako w mojej ocenie komentarz do tego tekstu :)
Permalink
Krzysztof Hans Arped-Winnicki
@Fatima Każdy ma prawo do własnego zdania.
Odpowiedz Permalink
Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka
Ale mówiąc publicznie tak o Księciu to raczej nie wypada.
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
Komentarz dla zupy :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.