Nova Media, Krzysztof Hans Arped-Winnicki, 02.11.2021 r. o 20:15
Kronika 02/11/2021 nr. 51: Stowarzyszemie "Nova jeszcze bardziej nowe!
Seria wydawnicza: Kronika

8kDCnoRo.jpg
Wydanie nr. 51 z 2 listopada 2021 r.

nDSU5va1.png
Stowarzyszenie "Nova" zdecydowało o zmianach w swoich strukturach. 
2 listopada 2021 r.
Stowarzyszenie "Nova" w nowej formule!
Felicja Gracewska
Podczas Kongresu "Novej" zorganizowanego w Grodzisku podjęto o zmianie formuły Stowarzyszeniq "Nova" która teraz będzie bardziej federalna gdyż tworzyć ją będzie część centralna oraz kilka stowarzyszeń wspomagających z następującymi przewodniczącymi:
Nova Plus (Młodzieżówka) - Nicola Stanec-Rabecka
Nova Action (Regiony) - Paulina Lichota
Nova Lady (organizacja kobieca) - Katarzyna Kajkowska
Nova 2 (organizacja ekspercka) - Aleksandra Stylis
Nova Gold (organizacja specjalistów) - Agnieszka Szyszka
Dodatkowo Hans Media zastąpi firma Nova Media kierowana przez Aleksandrę Jasnewską a zarówno piłkarskiego "Hetmana" jak i wyścigi ramach RMAW obsługiwać będzie nowoutworzona jednostka pod nazwą Nova Sport kierowana przez Edytę Głębką wspieraną przez jej doradczynie Annę Szelińską. Powstanie też jednostka Nova Fun odpowiedzialną za rozrywkę (w tym i listę przebojów czy obiekt Nova Arena w Krzyśkowicach) za którą to odpowiadać będzie Tamara Starska przy wsparciu doradców na czele z Patrycją Wirzbicką.
Nazwę "Nova Fun" ma nosić nie tylko jednostka ale i kafejka (połaczona z restauracją (karczmą), dyskoteką i klubem rozmów)  która ma powstać w Starosarmacji. Ma to być szeroka konkurencja dla działających podobnych obiektów w kraju. Planowane jest też uruchomienie jednostki "Nova Cinema" pod kierunkiem Roksany Świętek (i jej doradców) odpowiedzialnej za kreowanie wydarzeń kulturalnych.
Docelowo jednak dojdzie do dodatkowych roszad gdyż Krzysztof Hans-Arped Winnicki obejmie funkcje honorowe w związku z czym przewodniczącą "Novej" zostanie Aleksandra Jasnewska a Nova Media trafi do Agnieszki Jaworskiej. Zmiany te wyjdą po likwidacji "Stronnictwa Centrowo-Demokratycznego" na rzecz Partii "Nova".
W związku z zmianami ulegnie nazwa piłkarskiej drużyny na Nova Hetman Krzyśkowice a drużyny z RMAW na Nova Sport.
W związku ze zmianami ulegnie forma zarządzania w Hans Media (docelowo Nova Media) gdzie telewizją pokieruje Agnieszka Jaworska (docelowo Agnieszka Szyszka), radiowym Aleksandra Stylis, prasowym Felicja Gracewska (Krzysztof Hans ma być wydawcą a ona sama ma odpowiadać za wszystkie tytuły) a internetowym Roksana Świętek. Pionem informacji pokieruje Paulina Lichota a mediami związanymi ze stowarzyszeniem i partią jak dotąd Katarzyna Kajkowska. Z kolei mediami stricte młodzieżowymi pokieruje Nicola Stanec - Rabecka, a social mediami Joanna Milajska która funkcję będzie łączyć z pracą jako Prezydent Krzyśkowic oraz docelowo także I wiceprezes partii.
Jak zapowiada obecny Prezes Stowarzyszenia "Nova" : Zmiany mają być nowym otwarciem w historii stowarzyszenia po niedawnych wydarzeniach w których ponieśliśmy pewne straty. .
Opisywane rozwiązania mają wejść w życie z dniem 3 listopada 2021 roku zaś kolejne po likwidacji marki Stronnictwa Centrowo-Demokratycznego.
Tym razem kongres w przeciwieństwie do tego opisywanego w 46 numerze "Kroniki" miała bardziej zamknięty i kameralny charakter przez co trwała tylko jeden dzień ale w planach jest organizacja między 18 a 20 grudnia szerszego spotkania członków stowarzyszenia które odbędzie się w Krzyśkowicach.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
1 290,00 lt
Ten artykuł lubią: Sophie.
Komentarze
Piotr vel Bocian
Ile organów! Zamiast osobnego subfora chyba można wręcz stworzyć jednoosobowe państwo ;)
Odpowiedz Permalink
Piotr de Zaym
@Bocian Dokładnie - nie znam tak rozbudowanej organizacji w realu ;))) ale oczywiście i tradycyjnie - nie widzę żadnego zainteresowania Hasselandem. Żadnej novej struktury w Hasselandzie... No cóż, smutne ;)))
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Hans Arped-Winnicki
@PiotrdeZaym Bo to struktury ogólnokrajowe. O lokalnych piszę tutaj w części B: https://www.sarmacja.org/podstrona/pokaz/1124
Odpowiedz Permalink
Piotr de Zaym
Ahm. No cóż. Szkoda, że te lokalne są niewidoczne...
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Hans Arped-Winnicki
Dlatego też są wprowadzone zmiany :)
Odpowiedz Permalink
Heinrich von Wattzau
O Boziu, ile tych federacyjnych organów! Masakra!
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Hans Arped-Winnicki
Update Informacji: Firma Nova Media pokieruje jednak jak do tej pory Katarzyna Kajkowska a nie Aleksandra Jasnewska.
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Hans Arped-Winnicki
Pomyłka. Jednak zgodnie z newsem Agnieszka Jaworska.
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Hans Arped-Winnicki
Finalnie jednak Katarzyna Kajkowska. Nastąpiła pewna pomyłka.
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Kobiety na pierwszej lini, budowania nowych struktur Stowarzyszenia...
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.