Ogłoszenie 29/10/2021 nr. 7: Byle być sobą czyli rzecz o sondażach

2f02d2d5096d025f825788feffdba9b6_small.png
77702a754ccd37a205743a037a98f5c6_small.png
Ogłoszenie nr. 7 z dn. 29 października 2021 roku
Szanowni Mieszkańcy Księstwa Sarmacji
Przyznaje że jestem nie zadowolony ze swojego wyniku w najnowszym wyniku gdyż uważam że mimo swoich wad staram się aby były one likwidowane i stąd nie popieram publikowania tego typu sondaży jakie ostatnio wypuścił SOBOS gdyż po prostu dzielą one Sarmatów na lepszych i gorszych.
Ja jestem sobą i tego nie zmienię za wyjątkiem zachowania. Dlatego teź przyjmuje na klatę wynik sondażu choć nie popieram sensu jego prowadzenia i uważam to za formę autoreklamy dla osób będących w polityce. Pragne bowiem zauważyć że SOBOS jest instytucją państwową więc przedstawiciele największych szczebli polityki zawsze będą na piedestale a odchył Sarmackiego Ośrodka Badania Opinii Społecznej w tym zakresie spowodowałby zwolnienie jego szefa. Stąd też po zasięgnięciu opinii u specjalistki "Novej" na temat sondaży Pani Joanny Zieleńskiej uznaje takie sondaże są najczęściej zachowawcze a ich wyniki trzeba wziąć nie na serio a z przymrużeniem oka. Zdaję sobie bowiem sprawę że przyczyną tragicznych sondaży w moim przypadku są zamachy ale gdyby zauważono pozytywne aspekty moje i "Novej" w tej sprawie jak chociażby kwestie uratowania jednego z mieszkańców (Henryka) więzionego przez terrorystów czy kwestie pomocy ofiarom i rodzinom obu zarówno z zamachu na proteście jak i tych późniejszych zostały nie jako przemilczane by skupić się na samych negatywach. Nie mam do tego żalu bo na tym polegają sondaże (zwłaszcza stronnicze) ale mimo tego zapowiadam poprawę swojego zachowania tak by tym wskaźnikom zrobić na złość i w rewanżu prezentuje powyższy sondaż na temat oceny częstotliwości sondaży (gdzie z racji że partii politycznych w naszym państwie nie ma w moim odczuciu śmiało można wstawić indywidualnie polityków jako całość) przeprowadzony na zlecenie "Novej" który pokazuje że prezentowanie wszystkiego w sondażach jest zbyt częste zarówno w mikronacjach jak i nieistniejącym realu. Z uszanowaniem
(-) Krzysztof Hans-Arped Winnicki
Prezes Stowarzyszenia "Nova" i Stronnictwa Centrowo-Demokratycznego

Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
1 290,00 lt
Ten artykuł lubią: Gotfryd Slavik de Ruth.
Komentarze
Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka
Jakby Hrabia wziął wynik na klatę to by tego artykułu nie było. Kolejne marudzenia nic nie pomogą. Tylko trzeba zacząć działać i zmienić zachowanie.
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Hans Arped-Winnicki
@Fatima Ten artykuł to co innego. To zabranie głosu w tej sprawie.
Odpowiedz Permalink
Ludwik Tomović
Źródło: IDzD Sarmacja
Odpowiedz Permalink
Bartosz von Thorn-Janiczek
A co jeśli ludzie zwyczajnie Cię nie lubią i nic tego już nie zmieni?
Odpowiedz Permalink
Heinrich von Wattzau
@KrzysztofHans Ludzie Cię nie lubią (no może poza mną), bo sobie niejako na to zasłużyłeś. I teraz zacznij działać, żeby to może zmienić.
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Hans Arped-Winnicki
@BvTJ Uszanuje to :)
Odpowiedz Permalink
Heinrich von Wattzau
@BvTJ Może się to zmienić, tylko Krzysztof musi włożyć w to mnóstwo pracy. I pewnie mnóstwa czasu też potrzebuje. No i chęci mieszkańców na danie mu jeszcze jednej szansy.
Odpowiedz Permalink
Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka
@Henryk Chęci nasze są. To on teraz musi się wykazać.
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
Podsumowując artykuł: "jestem przeciwny sondażom, ponieważ źle w nich wypadam." ;)
Odpowiedz Permalink
Ludwik Tomović
@Bocian ale Krzysztof robił sondaże w których dobrze wypadał :D
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
@Ludwik dlatego wtedy nie był przeciwny.
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Ale o co to całe zamieszanie, wiadomo jaki temperament ma Krzysztof. Ma prawo wypowiadać swoje zdanie na ten czy inny temat - takie jest jego podejście i taki jest. My tego nie zmienimy; nie zgadzam się z wieloma rzeczami które mówi czy pisze. Ale ma jaja żeby je powiedzieć i za to go szanuję. Zawsze w historii KS byli ludzie jemu podobni...
Permalink
Krzysztof Hans Arped-Winnicki
@Ludwik To była kontra do SOBOSu
Dzięki za miłe słowo Gotfrydzie.
Odpowiedz Permalink
Ludwik Tomović
Pamiętamy exit polle przeprowadzone przez IDzD na zlecenie Novej przy wyborach Gubernatora xD
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.