Sprostowanie Krzysztofa Hansa i Novej dotyczące Masakry Grodziskiej

ji9N5Ttj.jpg
Sprostowanie
Niniejszym informujemy że podejrzenia Novej mówiące o Sclavińczykach i mieszkańcach UNP w kontekście tak zwanej Masakry Grodziskiej okazały się błędne. Zatrzymane osoby odpowiedzialne za ataki na pokojowych protestujących sympatyków Stowarzyszenia Nova (i nie tylko ich) to nacjonaliści z Ruchu Antysecesyjnego.
Prócz odpowiedzialności za masakrę zostaną skazani za uszczerbek na honorze moim oraz Stowarzyszenia Nova. Z tej racji rezygnuje ze wszystkich wytoczonych przeze mnie procesów poza tym złożonym Prefekturze. Strata czasu i pieniędzy.
Przepraszamy Sclavińczyków, Sarmatów (w tym mieszkańców Starosarmacji) i Hasselandczyków za wszystkie dramy z naszym (w tym Krzysztofa Hansa) udziałem oraz za brak obrony Sarmatów przed wspomnianą bandą huliganów.
Szacunek wszystkim rannym obywatelom Sarmacji i ich rodzinom - jesteśmy z wami. Cześć i chwała wszystkim zmarłym Sarmatom. Spoczywajcie w pokoju.

Prezes Stowarzyszenia Nova i Stronnictwo Centrowo-Demokratyczne
(-) Krzysztof Hans-Arped Winnicki

PS: PS: Od jutra do 18 października Stowarzyszenie Nova ogłasza żałobę ku czci poległym i apeluje by to samo zrobiło Księstwo Sarmacji. Dodatkowo Krzysztof Hans, Hans Media i Stronnictwo Centrowo-Demokratyczne (Stowarzyszenie Nova) przekazały władzom Grodziska i Starosarmacji kwotę zadośćuczynienia w wysokości łącznej 30 tysięcy libertów na leczenie rannych, budowę godnych nagrobków oraz pomnika ku czci ofiar w Grodzisku. Popierać też będziemy wszelkie działania w tej sprawie.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Nikt jeszcze nie lubi tego artykułu.
Komentarze
Ten artykuł oczekuje na pierwszy komentarz.

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.